Home

zdrowie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
NFZ
Autor: WOOL STAR
Posiadanie w domu niemowlęcia ma możliwość przynieść tak samo bardzo wiele radości, jak również wiele trosk. Tak mała istota nie jest w ogóle w stanie powiedzieć nam dorosłym, co mu jest - to właśnie naszym zadaniem jest to odkryć.
operacja kolana
Autor: Zdenko Zivkovic
Źródło: http://www.flickr.com
Kontuzja kolana, niezależnie jaka, jest sprawą poważną. Pod żadnym pozorem nie powinno się jej ignorować, ponieważ bez odpowiedniego leczenie, nic się nie poprawi. Kontuzja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym uszkodzeniem. Więzadło jest stabilizatorem, uważany jest za najważniejszy. Choć tak właśnie jest, należy pamiętać, że nie jest jedynym, w związku z czym objawy zerwania mogą być różne.
okulista w pracy
Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej chwili i o każdej porze może się zdarzyć, iż będzie nam niezbędny odpowiedni specjalista. Jak myślimy o specjaliście to w tym samym momencie przychodzi nam na myśl doktor. To trochę zgodne z rzeczywistością, ale przecież mogą pojawić się zupełnie inne problemy, nie związane z naszym zdrowiem. Właściwie to i dobrze, bo jak coś się zaczyna dziać z naszą zdrowotna kondycją, to od razu zaczynamy się zamartwiać, a kiedy po prostu mamy problem z jakimś sprzętem, to jest to zwykła „proza życia”.
leczenie wad wzroku
Autor: US Army Africa
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zaawansowanych technologicznie, cieszymy się pożytkami łatwej komunikacji. Komputery towarzyszą nam na co dzień, a ich formy są zaskakujące. Komputerem nie jest już wyłącznie laptop a tym bardziej pecet stacjonarny. Zmieszczą nam się one w tej chwili w plecakach i kieszeniach, a do ich obsługiwania nie potrzebujemy już nawet myszki, wystarczy sprawna ręka, i już posiadamy dostęp do słowa pisanego bądź filmów jak też innych materiałów prywatnych czy publikowanych w internecie. Praca zawodowa także jest prawie niewykonalna bez udziału komputera.
ciąża
Autor: kjg photos (Kristin Jona)
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży starają się z reguły możliwie jak najlepiej dbać o własne zdrowie, jako że mają świadomość tego, że ich wybory przekładają się na zdrowie dziecka, a ono dla każdej matki jest najważniejsze. Niekiedy jednak nie wszystko jest zależne od rodziców. Bywa, że płód ma wady rozwojowe. Ich zdiagnozowanie umożliwiają właśnie badania prenatalne, które dzisiaj charakteryzują się dość istotną popularnością. Dlaczego?
sport
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Utrzymanie przez nas zdrowia w należytym stanie bez wątpienia wymaga od nas znaczącej dawki ruchu. Okazuje się bowiem, że to aktywność ruchowa jest jednym z czynników, który w istotny sposób oddziałuje na naszą zdrowotność. Potwierdzają to także opinie lekarskie, z których bezsprzecznie wynika, że ponadprogramowa dawka ruchu jest w stanie korzystnie wpłynąć na stan naszego zdrowia. Niestety, znacząca część naszego społeczeństwa wiedzie obiektywnie osiadły tryb życia, co nie jest odpowiednim zjawiskiem.
papieros
Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
Komfort i wygoda kupowania dotyczy już wszelkiego typu sprawunków, w związku z tym możliwość czynienia ich przez internet cieszy się wyjątkowo dużym uznaniem. Online możemy nabyć umeblowanie, ubrania, artykuły spożywcze i nieraz leki, które dostępne są bez recepty.
Zaćma
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Na obecną chwilę, lecz nie tylko, wzrok należy do bardzo istotnych fragmentów naszego ciała. Gwarantuje bowiem widzenie pewnych elementów, przez co zdołamy prawidłowo żyć na co dzień. Jest to nadzwyczaj istotne, dlatego że nie posiadając tego jakże ważkiego szczegółu lub jeśli jest on chory, wtenczas narażamy się na mnóstwo nieprzyjemności, jakich tak w rzeczywistości bardzo trudno jest wyszczególnić.
Widok z fotele u dentysty
Autor: merri
Źródło: http://www.flickr.com
Ze zdrowiem nie ma żartów. Jeśli obawiamy się, że coś jest nie w porządku czym prędzej trzeba pójść do specjalisty. Dlaczego? Szybciej zaczęte leczenie daje szansę na wyzdrowienie. Nawet zwykły ból zęba może być objawem czegoś poważnego. W myśl mądrej zasady, iż lepiej zapobiegać niż leczyć, pomyślmy zapisanie się na wizytę u lekarza.
optyk - badanie wzroku
Autor: Lu Dabrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zataić faktu, że nasze zdrowie stanowi niesłychanie ważny szczegół naszego codziennego życia. Mimo że jest to wartość niematerialna, to jednak bez jego obecności w odpowiednim stanie nie moglibyśmy należycie działać.