Home

zdrowie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
NFZ
Autor: WOOL STAR
Posiadanie w swoim domu niemowlęcia ma możliwość przynieść zarówno wiele radości, jak również wiele trosk. Tak malutka istota nie jest w ogóle w stanie powiedzieć nam dorosłym, co mu jest - to naszym zadaniem jest to odkryć.
operacja kolana
Autor: Zdenko Zivkovic
Źródło: http://www.flickr.com
Kontuzja kolana, nieważne jaka, jest sprawą poważną. Pod żadnym pozorem nie można jej ignorować, gdyż bez odpowiedniego leczenie, nic się nie poprawi. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym uszkodzeniem. Więzadło jest stabilizatorem, uważany jest za najważniejszy. Choć tak właśnie jest, należy pamiętać, że nie jest jedynym, dlatego też objawy kontuzji mogą być różne.
okulista w pracy
Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym momencie i o każdej godzinie musimy się spodziewać, że będzie nam niezbędny dobry specjalista. Jak mówimy o specjaliście to w tym samym momencie nasuwa się nam na myśl doktor. To trochę bliskie prawdy, ale tak na dobra sprawę mogą pojawić się zupełnie inne kłopoty, nie mające nic wspólnego z naszym ciałem. W sumie to i dobrze, bo gdy coś się dzieje z naszą zdrowotna kondycją, to zaraz zaczynamy się martwić, a jak po prostu mamy problem z jakimś sprzętem, to jest to codzienna „proza życia”.
leczenie wad wzroku
Autor: US Army Africa
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zaawansowanych technologicznie, cieszymy się pożytkami łatwej komunikacji. Komputery są z nami każdego dnia, a ich odmiany są zaskakujące. Komputerem nie jest już wyłącznie laptop a tym bardziej pecet stacjonarny. Zmieszczą nam się one dziś w plecakach czy kieszeniach, a do ich obsługi nie potrzebujemy już nawet myszki, wystarczy sprawna ręka, i już posiadamy dostęp do słowa pisanego czy filmów jak też innych materiałów osobistych lub publikowanych w sieci. Praca zawodowa też bywa prawie nierealna bez udziału komputera.
ciąża
Autor: kjg photos (Kristin Jona)
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży starają się przeważnie możliwie jak najlepiej dbać o swoje zdrowie, jako że mają świadomość tego, że ich wybory przekładają się na zdrowie dziecka, a ono dla każdej matki jest najważniejsze. Czasami jednakże nie wszystko zależy od rodziców. Bywa, że maluch ma wady rozwojowe. Ich wykrycie umożliwiają właśnie badania prenatalne, które dziś odznaczają się bardzo dużą popularnością. Z jakiego powodu?
sport
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Utrzymanie przez nas zdrowia w należytym stanie oczywiście wymaga od nas sporej dawki ruchu. Okazuje się bowiem, że to aktywność ruchowa jest jednym z czynników, który w istotny sposób oddziałuje na nasze samopoczucie. Potwierdzają to również opinie medyczne, z których bezsprzecznie wynika, że regularna dawka ruchu jest w stanie wartościowo wpłynąć na stan naszego zdrowia. Niestety, spora część naszego społeczeństwa wiedzie obiektywnie osiadły tryb życia, co nie jest należytym zjawiskiem.
papieros
Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
Komfort i wygoda kupowania dotyczy już wszelkiego typu zakupów, z tej przyczyny alternatywa realizowania ich przez internet cieszy się wyjątkowo sporym uznaniem. Online możemy nabywać umeblowanie, odzież, produkty spożywcze oraz nawet leki, jakie dostępne są bez recepty.
Zaćma
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
W dzisiejszych czasach, lecz nie tylko, wzrok należy do bardzo istotnych elementów naszego ciała. Gwarantuje bowiem widzenie pewnych elementów, przez co zdołamy prawidłowo funkcjonować codziennie. Jest to bardzo znaczące, dlatego że nie mając tego jakże ważnego elementu bądź jeśli jest on chory, wtedy wystawiamy się na wiele nieprzyjemności, których tak w rzeczywistości bardzo ciężko jest wyszczególnić.
Widok z fotele u dentysty
Autor: merri
Źródło: http://www.flickr.com
Ze zdrowiem nie ma co żartować. Jeśli obawiamy się, że coś jest nie w porządku szybko trzeba pójść do specjalisty. Z jakiego powodu? Prędzej zaczęte leczenie daje nadzieję na wyzdrowienie. Nawet zwykły ból głowy może być symptomem czegoś poważnego. W myśl mądrej zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, przemyślmy zapisanie się na wizytę do lekarza.
optyk - badanie wzroku
Autor: Lu Dabrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zataić zjawiska, że nasze zdrowie stanowi niezmiernie ważny szczegół naszego codziennego życia. Chociaż jest to wartość niematerialna, to jednakże bez jego obecności w adekwatnym stanie nie moglibyśmy odpowiednio działać.