Home

Zanim zaczniesz trenować przeczytaj opinie lekarzy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana przypadłość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem lub stresem. Niestrawność mogłaby posiadać różne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w przełyku.


Mogą występować także wielokrotne odbijanie, uczucie pełności albo ucisk żołądka.
http://jojomobile.eu/oferta
Prawidłowa liczba mrugnięć oczu w ciągu minuty, powinna wynosić ok. 12 razy, ale w czasie pracy przy komputerze liczba ta spada ponad dwukrotnie. Udaremnia to niestety prawidłowe zwilżanie oka.


Ponadto długa praca przy ekranie ma wpływ na obniżenie umiejętności akomodacyjnych czy osłabiania mięśni oka.
operacja
Autor: Asha Pagdiwalla
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki oczom ludzie odbierają aż 80% bodźców. Niestety narząd ten jest narażony na znaczną ilość czynników, które mogą mieć na nie negatywny wpływ. Powodują one różne przypadłości, do których należy m.
dentysta
Autor: Centrum Kosmetyczno – Dermatolog
Duża część z nas posiada nieprzyjemne doświadczenia związane z dentystą. Niestety jest to tego typu profesjonalista, do którego powinien chodzić każdy, bez względu na wiek.
Cellulit można pokonać dietą
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Badania wykonywane w laboratoriach chemicznych wymagają użycia specjalnego sprzętu, który z jednej strony znakomicie nadaje się do wszystkich czynności, a z innej zaś zapewnia laborantom i całemu otoczeniu stuprocentowe bezpieczeństwo.
dzieci
Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas naszego życia możemy być narażeni na dużo różnych chorób. Co poniektóre z nich tyczą się wyłącznie kobiet czy przedstawicieli płci męskiej, a jeszcze odmienne mogą wystąpić niezależnie od płci.
urlop
Autor: SMG/KRC Millward Brown
Jeżeli u dzieci pojawiają się kłopoty z uzębieniem, musimy jak najszybciej pójść do specjalisty, którym jest dentysta dla dzieci. Niezwykle ważne jest to, aby w czasie pierwszej wizyty na początku pokazać dziecku doktora i przeprowadzić z nim zapoznawczą rozmowę.
kobiety
Autor: COCOONABABY®
Mówi się, że najistotniejsze bywa pierwsze wrażenie. Przez to powinniśmy troszczyć się o zdrowy uśmiech, ponieważ potrafi on przełamywać bariery w kontaktach międzyludzkich.


Jeżeli mamy jakiś kłopot z uzębieniem, to nie możemy czekać z wizytą u stomatologa.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Żadna osoba nie lubi, kiedy boli go ząb. Jest to najbardziej silny ból, który mógłby dotknąć osobę ludzką. Silny ból, nasilający się po położeniu to symbol, że miazga zębowa przechodzi zapalenie. Wówczas musimy pójść do stomatologa.


Wtedy trzeba jak najprędzej zażyć przeciwbólową tabletkę i zgłosić się do dentysty.
stomatolog olsztyn
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W sprawie problemów ze zdrowiem na obszarze jamy ustnej niezwłocznie należy udać się do dentysty, tudzież stomatologa, który we właściwy sposób potrafi pomóc w kwestii leczenia zębów, a także między innymi