Home

Zanim zaczniesz trenować przeczytaj opinie lekarzy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana przypadłość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem lub stresem. Niestrawność mogłaby posiadać różne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w przełyku.


Mogą występować także wielokrotne odbijanie, uczucie pełności albo ucisk żołądka.
http://jojomobile.eu/oferta
Normalna ilość mrugnięć oczu w trakcie minuty, powinna wynosić ok. 12 razy, jednak w czasie pracy przy komputerowym monitorze ilość ta spada ponad 2 razy. Udaremnia to niestety normalne nawilżanie oka.


Ponadto długotrwała praca przy komputerze ma wpływ na obniżenie zdolności akomodacyjnych czy osłabiania mięśni oka.
operacja
Autor: Asha Pagdiwalla
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki oczom ludzie odbierają aż 80% bodźców. Niestety narząd ten jest narażony na znaczną ilość czynników, które mogą mieć na nie negatywny wpływ. Powodują one różne przypadłości, do których należy m.
dentysta
Autor: Centrum Kosmetyczno – Dermatolog
Duża część z nas posiada nieprzyjemne doświadczenia związane z dentystą. Niestety jest to tego typu profesjonalista, do którego powinien chodzić każdy, bez względu na wiek.
Cellulit można pokonać dietą
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Badania wykonywane w laboratoriach chemicznych wymagają użycia specjalnego sprzętu, który z jednej strony znakomicie nadaje się do wszystkich czynności, a z innej zaś zapewnia laborantom i całemu otoczeniu stuprocentowe bezpieczeństwo.
dzieci
Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas naszego życia możemy być narażeni na dużo różnych chorób. Co poniektóre z nich tyczą się wyłącznie kobiet czy przedstawicieli płci męskiej, a jeszcze odmienne mogą wystąpić niezależnie od płci.
urlop
Autor: SMG/KRC Millward Brown
Jeśli u dzieci zaczynają się problemy z zębami, musimy jak najprędzej udać się do fachowca, którym jest stomatolog dziecięcy. Niezwykle istotne jest to, żeby w czasie wstępnej wizyty najpierw zaprezentować potomstwu lekarza oraz przeprowadzić z nim zapoznawczą rozmowę.
jak zostać opiekunem osób starszych
Autor: Pabak Sarkar
Źródło: http://www.flickr.com
Wg najnowszych statystyk, liczba osób w wieku 60 oraz więcej lat może wynosić obecnie około 15 mln. Istnieje więc duże zapotrzebowanie na osoby, które pracowałyby w charakterze opiekuna osób w podeszłym wieku.
kobiety
Autor: COCOONABABY®
Mówi się, że znaczące bywa pierwsze spotkanie. Dlatego trzeba troszczyć się o ładny uśmiech, ponieważ jest on w stanie przełamywać bariery w kontaktach z nowo poznanymi ludźmi.


Jeżeli mamy jakiś kłopot z zębami, to nie powinniśmy zwlekać z wizytą u specjalisty.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Nikt nie znosi, gdy boli go ząb. Jest to najbardziej silny ból, który może dotknąć osobę ludzką. Nocny ból, pulsujący to znak, że miazga zęba przechodzi zapalenie. Wówczas musimy zgłosić się do stomatologa.


W takiej sytuacji należy jak najszybciej wziąć przeciwbólową kapsułkę i przyjść do dentysty.