Home

zabieg

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
urlop
Autor: SMG/KRC Millward Brown
Jeżeli u najmłodszych zaczynają się kłopoty z zębami, musimy jak najszybciej pójść do fachowca, którym jest dentysta dla dzieci. Bardzo istotne jest to, żeby podczas wstępnej wizyty najpierw pokazać dziecku lekarza i przeprowadzić z nim zapoznawczą rozmowę.
operacja kolana
Autor: Zdenko Zivkovic
Źródło: http://www.flickr.com
Kontuzja kolana, nieważne jaka, jest sprawą poważną. Pod żadnym pozorem nie można jej ignorować, gdyż bez odpowiedniego leczenie, nic się nie poprawi. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym uszkodzeniem. Więzadło jest stabilizatorem, uważany jest za najważniejszy. Choć tak właśnie jest, należy pamiętać, że nie jest jedynym, dlatego też objawy kontuzji mogą być różne.
Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
W dzisiejszych czasach niesamowicie prężnie rozwija się branża kosmetyczna. Lekarze medycyny estetycznej starają się, żeby wszystko, co robią było jak najmniej inwazyjne. Do tego zalicza się wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie możemy mieć zrobione różnego rodzaju zabiegi odmładzające naszą cerę. A ostatnio niesamowicie popularne stały się nici do liftingu twarzy. Tego typu nici dostosowuje się do konkretnego zabiegu, tj. w zależności od osoby. Najistotniejsze w takim rodzaju liftingu jest to, że nie zostawia on żadnych blizn, nie jest konieczne nacinanie skóry w celu uzyskania młodzieńczego wyglądu.
piękny uśmiech
Autor: Nova
Źródło: http://www.flickr.com
To co jeszcze do niedawna wydawało się być historią zaczerpniętą z powieści fantastycznych jest zwykłą teraźniejszością. Intensyfikacja coraz to nowocześniejszych metodologii w medycynie jest rzeczą oczywistą.
Zaćma
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
W dzisiejszych czasach, ale nie tylko, wzrok przynależy do bardzo ważnych składników naszego ciała. Umożliwia bowiem widzenie pewnych elementów, przez co zdołamy normalnie działać codziennie. Jest to bardzo istotne, dlatego że nie posiadając tego jakże istotnego szczegółu lub jeżeli jest on niezdrowy, wówczas wystawiamy się na dużo nieprzyjemności, których tak w istocie bardzo ciężko jest wypunktować.
Uśmiechnięta kobieta
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Mawia się, iż kobiety są bardziej skomplikowane od mężczyzn, jest to prawda a może kłamstwo? Jak się okazuje coś w tym jest i nawet nie trzeba zahaczać specjalnie w kwestie psychologiczne, żeby to zrozumieć. Można choćby popatrzeć na budowę kobiecych narządów płciowych oraz problemy które z tego wynikają, aby zauważyć, iż coś jest na rzeczy. Przykład? Zabieg histeroskopii.
skóra
Autor: Earthnicity Minerals
Źródło: Earthnicity Minerals
Jeśli skóra jest pozbawiona sprężystości, jędrności bądź jest odwodniona to dobrze jest udać się na zabiegi mezoterapii igłowej. Pozwala on przywrócić ciału ładny oraz jędrny wygląd. Zabieg regeneracji ciała jest znany i efektywny. Mezoterapia cechuje zupełna bezbolesność i bezzwłoczna efektywność. Przeprowadzane są przez doktora medycyny estetycznej, natomiast zamiarem jest przywrócenie cerze sprężystości i młodzieńczego wyglądu.
depilacja laserowa
Autor: Elite
Źródło: Elite
Blizny na ciele albo twarzy - pooperacyjne lub potrądzikowe - mogą powodować mniejsze poczucie własnej wartości. Masa ludzi czuje się źle i niekomfortowo z bliznami, jednak aktualnie można korzystać z zabiegu usuwania blizn laserem.
zabieg
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej należą do takich , na jakie decyduje się w chwili obecnej dużo pacjentek w różnym wieku. W głównej mierze wynika to z większej samoświadomości kobiet odnośnie swojego wyglądu. Następnym, równie ważnym wyznacznikiem pozostaje to, iż pacjentki w większym stopniu aniżeli kiedyś wierzą ginekologom. A ginekolodzy zajmujący się ginekologią plastyczną są faktycznie znacznie bardziej wykwalifikowani. Przykładowym zabiegiem z takiego zakresu jest labioplastyka polegająca na rekonstrukcji warg sromowych.
brzuch
Autor: Biomed
Źródło: IBSS BIOMED
W obecnych czasach ludzie posiadają możliwość korzystania z najróżniejszych technologii, dzięki którym zwalczają dokuczliwe przypadłości i korygują komfort życia. Zwłaszcza w pewnym wieku pojawiają się problemy natury zdrowotnej, które połączone są ze starzeniem się organizmu oraz opóźnianiem poszczególnych procesów. W tego typu sytuacjach często dochodzi do dokuczliwych a także ambarasujących schorzeń, o których wstydzimy się mówić nawet lekarzowi.