Home

zabieg

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
urlop
Autor: SMG/KRC Millward Brown
Jeśli u dzieci zaczynają się problemy z zębami, musimy jak najprędzej udać się do fachowca, którym jest stomatolog dziecięcy. Niezwykle istotne jest to, żeby w czasie wstępnej wizyty najpierw zaprezentować potomstwu lekarza oraz przeprowadzić z nim zapoznawczą rozmowę.
operacja kolana
Autor: Zdenko Zivkovic
Źródło: http://www.flickr.com
Kontuzja kolana, nieważne jaka, jest sprawą poważną. Pod żadnym pozorem nie można jej ignorować, gdyż bez odpowiedniego leczenie, nic się nie poprawi. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym uszkodzeniem. Więzadło jest stabilizatorem, uważany jest za najważniejszy. Choć tak właśnie jest, należy pamiętać, że nie jest jedynym, dlatego też objawy kontuzji mogą być różne.
Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
W dzisiejszych czasach niesamowicie prężnie rozwija się branża kosmetyczna. Lekarze medycyny estetycznej starają się, żeby wszystko, co robią było jak najmniej inwazyjne. Do tego zalicza się wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie możemy mieć zrobione różnego rodzaju zabiegi odmładzające naszą cerę. A ostatnio niesamowicie popularne stały się nici do liftingu twarzy. Tego typu nici dostosowuje się do konkretnego zabiegu, tj. w zależności od osoby. Najistotniejsze w takim rodzaju liftingu jest to, że nie zostawia on żadnych blizn, nie jest konieczne nacinanie skóry w celu uzyskania młodzieńczego wyglądu.
piękny uśmiech
Autor: Nova
Źródło: http://www.flickr.com
To co jeszcze do niedawna wydawało się być historią zaczerpniętą z powieści fantastycznych jest zwykłą teraźniejszością. Intensyfikacja coraz to nowocześniejszych metodologii w medycynie jest rzeczą oczywistą.
Zaćma
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Obecnie, ale nie tylko, wzrok należy do bardzo ważnych elementów naszego ciała. Zapewnia bowiem widzenie pewnych rzeczy, przez co możemy normalnie funkcjonować każdego dnia. Jest to niezmiernie znaczące, ponieważ nie posiadając tego jakże ważnego szczegółu albo jeżeli jest on chory, wówczas wystawiamy się na sporo nieprzyjemności, których tak de facto bardzo ciężko jest wymienić.
Uśmiechnięta kobieta
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Mawia się, iż panie są bardziej skomplikowane od mężczyzn, jest to prawda a może kłamstwo? Jak się okazuje coś w tym jest i nawet nie musimy zahaczać specjalnie w zagadnienia psychologiczne, aby to pojąć. Można choćby zwrócić uwagę na budowę kobiecych narządów rozrodczych oraz problemy z tego wynikające, aby zauważyć, że coś jest na rzeczy. Dla przykładu. Zabieg histeroskopii.
skóra
Autor: Earthnicity Minerals
Źródło: Earthnicity Minerals
Jeżeli skóra jest pozbawiona elastyczności, jędrności lub jest odwodniona to powinno się pójść na zabiegi mezoterapii igłowej. Umożliwia on przywrócić ciału piękny i jędrny wygląd. Zabieg odżywiania ciała jest popularny oraz efektywny. Mezoterapia charakteryzuje całkowita bezbolesność oraz błyskawiczna skuteczność. Przeprowadzane są przez doktora medycyny estetycznej, a zamierzeniem jest przywrócenie cerze witalności i świeżego wyglądu.
depilacja laserowa
Autor: Elite
Źródło: Elite
Blizny na ciele albo twarzy - pooperacyjne lub potrądzikowe - mogą powodować mniejsze poczucie własnej wartości. Masa ludzi czuje się źle i niekomfortowo z bliznami, jednak aktualnie można korzystać z zabiegu usuwania blizn laserem.
zabieg
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej należą do tych , na jakie decyduje się aktualnie dużo pacjentek w różnym przedziale wiekowym. Przede wszystkim wynika to z większej samoświadomości kobiet odnośnie własnego wyglądu. Następnym, tak samo znaczącym wyznacznikiem jest to, iż pacjentki bardziej aniżeli kiedyś wierzą lekarzom. A ginekolodzy którzy zajmują się ginekologią estetyczną są faktycznie o wiele bardziej wykwalifikowani. Przykładowym zabiegiem z tego obszaru jest labioplastyka polegająca na zmianie kształtu warg sromowych.
brzuch
Autor: Biomed
Źródło: IBSS BIOMED
W obecnych czasach ludzie posiadają możliwość korzystania z najróżniejszych technologii, dzięki którym zwalczają dokuczliwe przypadłości i korygują komfort życia. Zwłaszcza w pewnym wieku pojawiają się problemy natury zdrowotnej, które połączone są ze starzeniem się organizmu oraz opóźnianiem poszczególnych procesów. W tego typu sytuacjach często dochodzi do dokuczliwych a także ambarasujących schorzeń, o których wstydzimy się mówić nawet lekarzowi.