Home

zabieg

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Dziewczyna w parku
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś osobą, jaka wychowywana była w wariant tak zwany bezstresowy, zatem rodzice zapewniali Tobie setki różnych zabawek, którymi nie posiadałeś czasu się zabawiać, gdyż w każdym wypadku miałeś w ręku jakiś smakołyk, to prawdopodobnie jesteś częstym gościem u stomatologa.


Jeśli ponadto w życiu dorosłym dalej postępowałeś w analogiczny, niewłaściwy przecież sposób, to być może pojawi się okoliczność, gdy zamiast uzębienia będziesz co jakiś czas czyścić swe protezy.
przychodnia
Autor: Nanimo
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż tak naprawdę dotyczy obu płci, to jednak dotychczas ochrona przed niechcianą ciążą była zapewniania przede wszystkim z inicjatywy dziewcząt.


Bywa tak najprawdopodobniej dlatego, że bardzo duża liczba środków antykoncepcyjnych okazuje się przeznaczonych do używania przez dziewczęta.
Szpital Nouvel Hopital d’Estaing
Autor: Reynaers Polska
Źródło: Reynaers Polska
Plastyka pochwy jest niezwykle popularna, także w naszym kraju. Operacje tego typu mają bardzo dużo mocnych stron, a więc i dużo entuzjastek. Wiele pań decyduje się na tego rodzaju rozwiązania ze względu na to, że chce czerpać ze zbliżenia znacznie więcej przyjemności niż dotychczas. Waginoplastyka jest jedną z propozycji, co rekomendują sami eksperci. Podczas porodu ma miejsce w dużej liczby przypadkach rutynowe nacinanie krocza.
wazektomia
Sposoby antykoncepcji dla mężczyzn osiągalne obecnie w Polsce to prezerwatywy jak też zabieg nazywany wazektomią, które zaliczane są do mechanicznych a także chirurgicznych metod zapobiegania brzemienności.


Ale prawdopodobnie już niebawem panowie będą mogli stosować hormonalne sposoby antykoncepcji w formie zastrzyków i tabletek.
Wypadek
Autor: Contando Estrelas
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie wiele pań godzi się na przeprowadzenie operacji związanych z ginekologią estetyczną. Owa gałąź medycyny rozwija się niesłychanie szybko i daje rzeczywiście rewelacyjne efekty.


Innowacyjna ginekologia estetyczna skierowana jest do pań, które są niezadowolone z wyglądu własnych narządów płciowych albo cierpią na rozmaite uciążliwe przypadłości.
tabletki
Autor: Chris Potter
Źródło: http://www.flickr.com
Opieka nad chorym jest dość ciężka i pracochłonna, a w pewnych okolicznościach też stresująca. Opiekunowie niejednokrotnie stresują się, czy robią wszystko odpowiednio, ponieważ nie znają się na takich działaniach.
operacja
Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Dawniej wady wzroku uznawano za nieuleczalne, a przynajmniej wiele z nich. Na szczęście bardzo wiele się od tamtych czasów zmieniło i teraz mnóstwo wad wzroku można wyleczyć. Powinniśmy jedynie mieć tego świadomość. Ogółem pomaga w tym laser.
lekarz
Autor: Ashley Van Haeften
Źródło: http://www.flickr.com
Wady wzroku dotyczą bardzo wielu osób, niezależnie od ich wieku. W dzisiejszych czasach wyleczenie wad oraz chorób oczu jest znacznie łatwiejsze niż parędziesiąt lat temu- okulistyka wciąż się rozwija i wprowadza nowe sposoby leczenia.
badanie u okulisty
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy jak zadbać o oczy?
Oczy są jednym z najistotniejszych naszych narządów, przez to tak istotne jest to, by dobrze o nie dbać, tak by mieć świadomość, że będą nam przez długi czas odpowiednio służyły. przez to także tak istotne okazuje się być to, żeby poddawać się profilaktycznym badaniom, tak aby od razu wychwycić, gdy będzie się z nimi robiło coś niewłaściwego.
okulista
Autor: US Army Africa
Źródło: http://www.flickr.com
Przy poważnej wadzie wzroku lub takiej, która mocno przeszkadza np. w pracy, warto rozważyć korekcję wzroku. O zakwalifikowaniu określonego chorego do operacji decyduje okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Bywa, iż pacjenta kwalifikują okuliści, którzy sami nie przeprowadzają zabiegów, dlatego też diagnozę dobrze jest jeszcze potwierdzić. W jaki sposób przygotować się do zabiegu i ile kosztuje laserowa korekcja wzroku?