Home

ząb

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
implant zęba
Autor: GERATHERM®
Z pewnością w swoim dłuższym, lub krótkim egzystencji chociaż raz poczułeś, iż wewnątrz twojej buzi "jakaś rzecz bywa nie tak". Jest to zawsze związane wraz z naszym ząbkami, które często odzwierciedlają nasz sposób odżywiania, lub coś całkiem innego typu - stan naszego zdrowia wewnętrznego.
leczenie kanałow
Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część społeczeństwa nie cierpi wizyt u stomatologa. To niemal strach narodowy. Nie lubimy dźwięku przyrządów oraz bólu, który w ludzkiej głowie natychmiast kojarzy się z wizytą u dentysty.
szczoteczka soniczna philips
Autor: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com
Szukasz najwSPAnialszej szczotki do zębów? Zwróć uwagę na szczoteczkę soniczną od przedsiębiorstwa Philips! A by może już ją posiadasz a szukasz najwspanialszego irygatora, który wyczyści twoją jamę ustną z pozostałych bakterii i przy okazji pomoże twoim dziąsłom? Jeżeli choć pojedyncza z tych przedmiotów się zgadza, to wspaniale trafiłeś!
protetyka warszawa
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie każda osoba, która nie jest usatysfakcjonowana wyglądem swych zębów, może zadbać o zdrowie oraz piękno uśmiechu. Nie bez powodu mówi się, że ładny uśmiech okazuje się najlepszą wizytówką – po prostu o stan zębów trzeba dbać! Dziś jest to bardzo łatwe, ponieważ nie brakuje profesjonalnych gabinetów.
kobieta myjąca zęby
Autor: ND Strupler
Źródło: http://www.flickr.com
Mocne, białe zęby są potrzebą każdego człowieka. Najważniejszą funkcję gra codzienna czystość jamy ustnej i zębów. O zdrowie uzębienia powinno się dbać od maleńkości. Wizyta u dentysty to prawdziwe wyzwanie i dla malucha, i dla rodziców.
dentysta
Autor: viviandnguyen_
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie usługi może nam zaoferować stomatolog?

O zęby trzeba dbać, gdyż to one okazują się być naszą wizytówką, a jeśli będą zepsute oraz brzydkie, to może się okazać, że nie będziemy posiadali chęci na spotkania towarzyskie, gdyż nie będziemy chcieli otwierać ust podczas rozmowy czy śmiechu. Lecz jakie rzeczywiście usługi dentysta ma szansę nam zaoferować?
dziecko u stomatologa
Autor: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Źródło: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Wizyta u stomatologa prawnie nigdy nie budzi pozytywnych skojarzeń. Rzecz oczywista do mieszkania wraca się z nieukrywaną ulgą, ale nawet taka perspektywa nie jest w stanie złagodzić obaw połączonych z samą wizytą. A takie wizyty jesteśmy w stanie podzielić na mniej bądź bardziej stresujące i te, które powodują wręcz paniczny strach.