Home

wygląd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
kobieta w ciąży
Autor: Euan De Leon
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zabiegi estetyczne dotyczą w rzeczywistości każdej części ciała. Od paru lat coraz popularniejsze są usługi nakierowane na obszar intymny.
nawilżacz powietrza
Autor: KLIMA-TOP
Źródło: http://www.klimatop.pl
W obecnych czasach istnieją różne metody wymodelowania ciała i poprawienia wyglądu skóry, które stosowane są przez zarówno młode osoby, jak i ludzi w starszym wieku, dla których dobre wrażenie jest najważniejsze.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Współczesny czas jest bardzo silnie skupiony na wyglądzie. Czasami jest to trend przesadzony i prowadzący do tego, że modelki popadają w anoreksję, ale z drugiej strony należy podejść trzeźwo do swego zdrowia i troszczyć się o siebie.


Nadwaga powoduje całą masę kłopotów oraz chorób.
oczy
Autor: taymtaym
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz jest tak, że chory nie potrzebuje już oddziału szpitalnego, lecz mimo wszystko w domu także musi posiadać zagwarantowaną najlepszą opiekę.
Alkoholizm
Alergia na pokarm, czy też brak tolerancji na pokarm? - to wręcz idealne pytanie dla każdziutkiego, kto ma problemik wraz z otyłością, a po przestawiał się na bardzo zdrową dietkę.
Trawa
Autor: Kevin Dooley
Źródło: http://www.flickr.com
Stan zębów jest pewnym z istotnych czynników decydujących o naszym wyglądzie jak też o zdrowiu całego organizmu. W jaki sposób dbać o ząbki, aby były zdrowe i służyły nam przez całe życie? Co uczynić, ażeby radować się zdrowym uśmiechem?
styl
Autor: Wrocławski Park Wodny
Ciężko wyobrazić sobie pełnosprawnej osobie, która widzi, jak funkcjonuje świat osób niewidomych. Niezwykle trudno jest żyć bez tego zmysłu. Dlatego musimy robić co w naszej mocy, żeby ratować swe oczy.
uroda
Autor: Matt Reinbold
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo że żyje w Polsce wiele par, które pragną posiadać potomstwo, niestety nie są w stanie niekiedy się go doczekać. Z tego powodu tak bardzo pomocna jest metoda in vitro, która daje nadzieję, na urodzenie swego dziecka.


Prawdą jest, że niemal każda kobieta chce wychować szkraba.
Manicure
Źródło: http://sxc.hu/
Nie będzie miało znaczenia, czy musimy zakładać okulary korekcyjne, czy pragniemy nosić przeciwsłoneczne. Ciągle musimy pilnować, aby okazały się być jak najlepiej dopasowane do swojej twarzy, gdyż wyłącznie wówczas będziemy mieli pewność, że będziemy się w nich właściwie czuć oraz że będą one przydawać nam uroku.


Czy zaznaczymy, które okulary męskie mogą do nas pasować?
plaster
Autor: Denis Vahrushev
Źródło: http://www.flickr.com
Dla rewelacyjnego wyglądu dama jest w stanie poświęcić doprawdy sporo. Dawniej ubierała gorset, a obecnie - szpilki. Zazwyczaj po długim dniu w butach na obcasach możemy nabawić się odcisków.