Home

Wybór

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
sklepy
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Sportsmeni sięgają po wiele suplementów, ale najpopularniejsza jest kreatyna. Osoby zamierzające kupić ją po raz pierwszy, często pytają, którą nabyć.


Zainteresowanie tym suplementem to nie przypadek.
Kriolipoliza, czyli odchudzanie na zimno
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Odchudzanie zawsze kojarzyło się z wyrzeczeniami i próbą charakteru. Wytrzymanie z rozpiską diety do końca jej trwania, zaliczenie kilometrowej normy - to wszystko ma nam umożliwić zdobycie upragnionej sylwetki, czy odporności . Wiemy, że najlepszym najzdrowszym sposobem na nadwagę i zasiedziałość jest ruch. Dotyczy to każdego człowieka. Łatwy, regularny, niekoniecznie wyczynowy ruch dotleni mózg, podniesie ogólną sprawność, sprawi, że wydzielamy hormon szczęścia. Grupy biegaczy, kolarzy, triathlonistów, ale i górskich turystów dodatkowo to potwierdzą - poczucie szczęścia jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy ruszyć się, wykonać (dosłownie) pierwszy krok, a kolejne okażą się formalnością.
Manicure
Źródło: http://sxc.hu/
Nie będzie miało znaczenia, czy musimy zakładać okulary korekcyjne, czy pragniemy nosić przeciwsłoneczne. Ciągle musimy pilnować, aby okazały się być jak najlepiej dopasowane do swojej twarzy, gdyż wyłącznie wówczas będziemy mieli pewność, że będziemy się w nich właściwie czuć oraz że będą one przydawać nam uroku.


Czy zaznaczymy, które okulary męskie mogą do nas pasować?
nałóg
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić zabiegi medyczne bez użycia laserów. Zabieg za pomocą lasera jest aseptyczny i dokładny, a do dokonania zabiegu na ogół starczy znieczulenie punktowe.
suplementy diety
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach praktycznie każdy z nas funkcjonuje w nieustannym pośpiechu. Przez to często zdarza się tak, że nie mamy czasu na zatroszczenie się o poziom różnorakich witamin i suplementów w naszym ciele. Jednakże obecna technologia i szczególnie sprawny rozwój nauk medycznych spowodowały, iż wyjście z tego problemu mamy praktycznie w zasięgu ręki.