Home

Wybór

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lęk
Autor: ninara
Źródło: http://www.flickr.com
Zbyt duże zażywanie napojów alkoholowych jak i narkotyków wiążę się z różnymi problemami natury zdrowotnej, złym stanem psychicznym, jak i gorszymi relacjami z bliskimi osobami.
komputer
W obecnych czasach kulturyści nie powinni skrażyć się na brak stosownych suplementów, przy pomocy których mogą zadbać o swoją sylwetkę.
skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki są używane przez każdego z nas, jeżeli nawet będzie to tylko mydło i pasta do zębów. Jednak przeciętnie używa się ich znacznie więcej, w szczególności to dotyczy Pań, jakie przecież słyną z ciągłego poprawiania swojego wyglądu.
sklepy
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Sportowcy sięgają po wiele odżywek, jednakże najpopularniejsza jest kreatyna. Trenujący zamierzający nabyć ją po raz pierwszy, często pytają, którą zakupić.


Zainteresowanie takim suplementem to nie przypadek.
Kriolipoliza, czyli odchudzanie na zimno
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Odchudzanie zawsze kojarzyło się z wyrzeczeniami i próbą charakteru. Wytrzymanie z rozpiską diety do końca jej trwania, zaliczenie kilometrowej normy - to wszystko ma nam umożliwić zdobycie upragnionej sylwetki, czy odporności . Wiemy, że najlepszym najzdrowszym sposobem na nadwagę i zasiedziałość jest ruch. Dotyczy to każdego człowieka. Łatwy, regularny, niekoniecznie wyczynowy ruch dotleni mózg, podniesie ogólną sprawność, sprawi, że wydzielamy hormon szczęścia. Grupy biegaczy, kolarzy, triathlonistów, ale i górskich turystów dodatkowo to potwierdzą - poczucie szczęścia jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy ruszyć się, wykonać (dosłownie) pierwszy krok, a kolejne okażą się formalnością.
Manicure
Źródło: http://sxc.hu/
Nie będzie miało znaczenia, czy musimy zakładać okulary korekcyjne, czy pragniemy nosić przeciwsłoneczne. Ciągle musimy pilnować, aby okazały się być jak najlepiej dopasowane do swojej twarzy, gdyż wyłącznie wówczas będziemy mieli pewność, że będziemy się w nich właściwie czuć oraz że będą one przydawać nam uroku.


Czy zaznaczymy, które okulary męskie mogą do nas pasować?
nałóg
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić zabiegi medyczne bez użycia laserów. Zabieg za pomocą lasera jest aseptyczny i dokładny, a do dokonania zabiegu na ogół starczy znieczulenie punktowe.
suplementy diety
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku praktycznie każdy z nas żyje w nieustannym biegu. Przez to od czasu do czasu zdarza się tak, że nie mamy czasu na zatroszczenie się o poziom różnych witamin i suplementów w naszym organizmie. Jednakże obecna technologia i szczególnie sprawny rozwój nauk medycznych spowodowały, że wyjście z tego problemu znajduje się praktycznie w zasięgu ręki.