Home

Wybór

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lęk
Autor: ninara
Źródło: http://www.flickr.com
Za częste spożywanie napojów alkoholowych czy narkotyków wiążę się z różnymi problemami natury zdrowotnej, złym stanem psychicznym, jak również gorszymi relacjami w życiu osobistym.
komputer
W obecnych czasach kulturyści nie mogą narzekać na brak odpowiednich suplementów, dzięki którym mogą zadbać o własną sylwetkę.
skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki stosowane są przez każdego z nas, nawet jeśli jest to tylko pasta do zębów i mydło. Jednak z reguły używa się ich znacznie więcej, w szczególności to dotyczy Pań, które przecież słyną z ciągłego poprawiania swojego wyglądu.
sklepy
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Sportowcy sięgają po mnóstwo odżywek, ale najpopularniejsza jest kreatyna. Trenujący zamierzający kupić ją po raz pierwszy, często pytają, którą kupić.


Zainteresowanie owym suplementem nie jest przypadkowe.
Kriolipoliza, czyli odchudzanie na zimno
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Odchudzanie od zawsze kojarzy się z wyrzeczeniami i próbą charakteru. Wytrzymanie z rozpiską diety do końca jej trwania, zaliczenie kilometrowej normy - to wszystko ma nam umożliwić zdobycie upragnionej sylwetki, czy wytrzymałości. Wiemy, że najlepszym zdrowym „lekarstwem” na nadwagę i zasiedziałość jest ruch. Dotyczy to każdego człowieka. Łatwy, regularny, niekoniecznie wyczynowy ruch dotlenia mózg, podnosi sprawność ruchową, sprawia, że wydzielamy hormon szczęścia. Grupy biegaczy, rowerzystów, triathlonistów, ale też górskich piechurów jedynie to potwierdzą - szczęście to stan na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko ruszyć się, zrobić (dosłownie) pierwszy krok, a następne okażą się formalnością.
Manicure
Źródło: http://sxc.hu/
Nie będzie miało znaczenia, czy musimy zakładać okulary korekcyjne, czy pragniemy nosić przeciwsłoneczne. Ciągle powinniśmy przypilnować, by okazały się być jak najlepiej dobrane do własnej twarzy, ponieważ wyłącznie wtenczas będziemy uzyskiwali pewność, że będziemy się w nich właściwie czuć oraz że będą one przydawać nam uroku.


Czy zaznaczymy, które okulary męskie mogą do nas pasować?
nałóg
Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić zabiegi medyczne bez laserów. Zabieg przy pomocy lasera jest jałowy i dokładny, a do przeprowadzenia operacji najczęściej starczy znieczulenie punktowe.
suplementy diety
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku praktycznie każdy z nas żyje w nieustannym biegu. Przez to od czasu do czasu zdarza się tak, iż nie mamy czasu na zadbanie się o poziom różnych witamin i substancji odżywczych w naszym organizmie. Jednakże dzisiejsza technologia i niesamowicie szybki rozwój nauk farmaceutycznych spowodowały, iż rozwiązanie tego problemu znajduje się praktycznie na wyciągnięcie ręki.