Home

woda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
omega-3
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz, że ok. 50-70% posiadanej przez człowieka werwy winno pochodzić, w przypadku człowieka zdrowego z węglowodanów, które są jednym z zawartych w żywności elementów? Jeżeli idzie o inne źródła energii, to ustalone dla Polski przez Instytut Żywności normy mówią, że pozostałe 10-15% winno pochodzić z artykułów białkowych, a 20-35% z tłuszczów.


Ważne jest jednak to, jakie są to tłuszcze.
nastolatki
Autor: IBSS BIOMED,
Źródło: IBSS BIOMED,
Oczywiste jest, że w każdym mieszkaniu powinna się taka znajdować, aby w przypadku pilnej potrzeby, choroby albo urazu móc natychmiast pomóc sobie bądź innym.


Domowa apteczka musi być zamknięta bądź powinna znajdować się na tyle wysoko, by była nieosiągalna dla dzieci.
testy na nietolerancje pokarmową
Autor: www. urokobiecesprawy.pl
Źródło: www. urokobiecesprawy.pl
Dawniej diety zwykle brano z kolorowego pisma i niestety nieczęsto kończyło się to efektem zadowalającym. Zazwyczaj wyniszczały one organizm i nie przewidywały dostarczania mu potrzebnych minerałów.
leki i suplememty diety
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Lekarstwa a także różnego rodzaju środki pomocnicze, które mogą okazać się użyteczne na sporo chorób nabywa się znacznie częściej w celu profilaktycznym. Bezsprzecznie jest to dobra prognoza na następne lata, wskazująca, że da się na wiele sposobów pomóc sobie i wcale nie trzeba na to poświęcać wiele czasu a także pieniędzy. Wszystkie środki da się kupić w sieci, co zachęca dużą liczbę ludzi jeszcze bardziej.
Czerwone krwinki
Autor: Ed Uthman
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy powiedzieć jak troszczyć się o zdrowie. Dopóty jesteśmy zdrowi, to mamy szansę uzyskać praktycznie wszystko oraz nic nie będzie nas hamowało. Nie mniej żeby to zdrowie wciąż okazało się na właściwym poziomie musimy o nie dbać i to nie jedynie wtenczas, gdy coś niedobrego zaczyna się tutaj dziać, ale oraz profilaktycznie.