Home

witaminy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
mięśnie
Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Optymalne nawodnienie ciała jest nieodzowne, aby składniki odżywcze docierały do wszelkich komórek oraz jednocześnie by usuwać z organizmu toksyny.


Co się będzie działo, jeśli nie wypijesz wystarczająco dużo? Układ "inteligentnie" gospodarzy wodą, a więc wykorzystuje ją wyłącznie w procesach najbardziej koniecznych do życia.
paragraf
Autor: www.projektoskop.pl
Źródło: www.projektoskop.pl
Osoba rozmyślająca o rozpoczęciu suplementacji kreatyną najpierw gruntownie powinna przyjrzeć się własnej diecie, mianowicie zmienić coś, jeżeli żywienie nie jest zdrowe, a posiłki nie są odpowiednio zbilansowane.
paznokcie
Kosmetyka paznokci to nie jest banalna rzecz. Jeśli masz słabe paznokcie, rozsądnie tę czynność oddać w ręce pań z salonu odnowy biologicznej. Nie chcąc wykładać środków na zabiegi, powinnaś przeczytać kilka metod, które prezentujemy w tym tekście.
omega-3
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz, że ok. 50-70% posiadanej przez człowieka werwy winno pochodzić, w przypadku człowieka zdrowego z węglowodanów, które są jednym z zawartych w żywności elementów? Jeżeli idzie o inne źródła energii, to ustalone dla Polski przez Instytut Żywności normy mówią, że pozostałe 10-15% winno pochodzić z artykułów białkowych, a 20-35% z tłuszczów.


Ważne jest jednak to, jakie są to tłuszcze.
fotografia dziecięca
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
Napotkać go moglibyśmy na dowolnej łące. Posiada piękne, białe kwiatki i jest ziołem bardzo znanym oraz bardzo wszechstronnym. Dzięki zawartym w nim składnikom jest on skutecznym lekarstwem na wiele przypadłości.
soki
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie niechętnie zjada owoce w całości. Często obieramy wszystkie owoce ze skórki, jeszcze inni pozbywają się jadalnych i nawet najdrobniejszych pestek. Podczas gdy to właśnie w tych częściach owoców znajduję się niekiedy najwięcej substancji wartościowych dla ludzkiego organizmu. Doskonałym tego przykładem są pestki moreli gorzkiej! Te niepozorne i w sumie mało znane pestki, mogą być skuteczne czy choćby nawet skuteczniejsze po prostu od metod klasycznych walki z rakiem! Dobroczynne działanie tych pestek wynika z dużej zawartości witaminy B17.
tabletki
W dzisiejszych czasach znacznie niełatwo nie docenić ważnej roli, jaką pełnią rozmaitego rodzaju leki. Nie bez powodu farmaceutyka obecnie przeżywa błyskawiczny rozwój – cały czas dokonywane są coraz ciekawsze odkrycia, dzięki jakim sporo leków oraz suplementów diety jest o wiele efektywniejszych, niż kiedyś.
tabletki
Autor: Kiran Foster
Źródło: http://www.flickr.com
Okres zimowy to bez wątpienia trudny czas dla naszego organizmu. Jesteśmy bowiem w trakcie tych miesięcy niejednokrotnie narażeni na negatywne działanie niskiej temperatury, która przez większość dni pozostaje na obiektywnie niskim poziomie. W tym miejscu powinno się przyznać, że takie warunki atmosferyczne stanowczo nie działają na naszą korzyść. Zapadamy bowiem w tym okresie na różnorodne choroby, które połączone są z szybkim szerzeniem się bakterii w powietrzu.
jesień
Autor: neonow
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze funkcjonowanie jest bezpośrednio związane z rytmem natury. W momencie gdy rozkwita, wstępują w nas siły witalne. Mamy nagle w sobie mnóstwo energii, chcemy góry przenosić. Gdy szykuje się do spoczynku – my również zwalniamy. Teraz, gdy dni stają się krótsze, niebo jest bardziej zachmurzone a powietrze rześkie, łatwo się przeziębiamy i zauważamy znaczny spadek energii.