Home

witaminy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
mięśnie
Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Optymalne nawodnienie organizmu jest konieczne, ażeby składniki odżywcze dotarły do wszystkich komórek oraz jednocześnie aby usuwać z organizmu toksyny.


Co się dzieje, gdy nie pijesz wystarczająco dużo? Układ "inteligentnie" gospodaruje wodą, czyli użytkuje ją wyłącznie w procesach w największym stopniu koniecznych do życia.
paragraf
Autor: www.projektoskop.pl
Źródło: www.projektoskop.pl
Jednostka myśląca o zaczęciu suplementacji kreatyną najpierw szczegółowo powinna przyjrzeć się swej diecie, to znaczy zmienić coś, jeśli odżywianie nie jest zbyt zdrowe, natomiast posiłki nie są poprawnie zbilansowane.
paznokcie
Kosmetyka paznokci to nie jest łatwa sprawa. W sytuacji, gdy masz słabe paznokcie, warto tę czynność oddać w ręce pań z gabinetu kosmetycznego. Nie chcąc wydawać gotówki na wizytę, trzeba przeczytać parę wskazówek, które omawiamy w tym tekście.
omega-3
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz, że ok. 50-70% posiadanej poprzez człowieka werwy winno pochodzić, w przypadku człowieka w dobrej kondycji z węglowodanów, jakie są jednym z zawartych w żywności elementów? Jeśli idzie o odmienne źródła energii, to uzgodnione dla naszej ojczyzny przez Instytut Żywności standardy twierdzą, iż inne 10-15% winno pochodzić z produktów białkowych, a 20-35% z tłuszczów.


Istotne jest jednak to, jakie są to tłuszcze.
fotografia dziecięca
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
Spotkać go moglibyśmy na każdej łące. Ma piękne, białe kwiatki i jest ziołem bardzo znanym oraz niezwykle wszechstronnym. Dzięki zawartym w nim składnikom jest on skutecznym lekarstwem na wiele dolegliwości.
soki
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas nie lubi zjadać owoców w całości. Często obieramy wszystkie owoce ze skórki, jeszcze inni pozbywają się jadalnych i nawet najdrobniejszych pestek. Tymczasem to właśnie w tych częściach owoców znajduję się niekiedy najwięcej substancji wartościowych dla naszego organizmu. Świetnym tego przykładem są pestki moreli gorzkiej! Te niepozorne i w sumie mało znane pestki, mogą być skuteczne czy choćby nawet skuteczniejsze po prostu od metod klasycznych walki z rakiem! Dobroczynne działanie tych pestek wynika z dużej zawartości witaminy B17.
tabletki
W dwudziestym pierwszym wieku bardzo trudno nie docenić ważnej roli, jaką pełnią przeróżnego typu leki. Nie bez powodu farmaceutyka obecnie przeżywa dynamiczny rozwój – nieustannie dokonywane są coraz ciekawsze odkrycia, dzięki jakim sporo leków oraz suplementów diety jest znacznie skuteczniejszych, niż dawniej.
tabletki
Autor: Kiran Foster
Źródło: http://www.flickr.com
Okres zimowy to niewątpliwie ciężki czas dla naszego organizmu. Jesteśmy bowiem w czasie tych miesięcy w wielu przypadkach narażeni na negatywny wpływ małej temperatury, która przez większa część dni pozostaje na stosunkowo niskim poziomie. W tym miejscu powinno się przyznać, że takie warunki atmosferyczne wyraźnie nie działają na naszą korzyść. Zapadamy bowiem w tym okresie na różnorodne choroby, które połączone są z szybkim rozprzestrzenianiem się bakterii w powietrzu.
jesień
Autor: neonow
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze życie jest ściśle związane z rytmem natury. Kiedy rozkwita, jakby coś w nas wstępowało. Mamy nagle w sobie całą masę energii, chcemy góry przenosić. Gdy obumiera – tracimy rezon. Obecnie, kiedy dni stają się krótsze, bardziej ponure i chłodne, łatwo się przeziębiamy i odnotowujemy znaczny spadek energii.