Home

wiek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
sok
Autor: Bromford
Źródło: http://www.flickr.com
Zwyrodnienie plamki żółtej, zatem AMD jest dość znaną chorobą, na którą oficjalnie cierpi ok. 1,2 mln osób, jednak faktyczna ilość jest o wiele wyższa.
problemy urologiczne mężczyzn w Gdańsku
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną, z pewnością nieraz w egzystencji zdarzy Ci się, zwłaszcza w podeszłym wieku problem z częściami ciała płciowymi, czy oddawaniem moczu. Powinno się, w formie zapobiegnięcia niepożądanych zdarzeń, od młodzieńczych lat zaczerpnąć trochę informacji na temat sposobów leczenia tych schorzeń.
migawka - zdrowie
Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
Ładny uśmiech wydaje się być naszą kartą przetargową. Jeśli jednak posiadamy popsute uzębienie, to często robi to negatywne wrażenie na naszych gościach. Na przykład możemy też mieć spore problemy ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy.
wielorazowa pielucha
Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy jakiekolwiek problemy z naszym uzębieniem, to powinniśmy niezwłocznie postarać się zadbać o nasze zęby. Potem zaczniemy czuć się pewniej i bardziej komfortowo we własnej skórze.


Jeżeli szukamy nowej posady lub umówiliśmy się na pierwszą randkę wielce pomocny będzie piękny, zdrowy uśmiech, który doda nam pewności siebie.
meble laboratoryjne
Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
W różnorodnych firmach do właściwego ich działania potrzebne są właściwe meble. Ich celem jest zapewnianie komfortu pracy członkom personelu oraz bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dla przykładu do stolarni konieczne są przeróżne stoliki oraz regały.
calominal
Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Każdy słyszał w przeszłości o tzw. rezultacie jojo. Ma on miejsce wtedy, kiedy po czasie odchudzania, jaki skończył się powodzeniem oraz taka osoba miała wagę o parę albo więcej kilogramów, po jakimś okresie wraca do swojej wcześniejszej, czyli zbyt dużej wagi.
warzywa
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to termin, kiedy ludzie uprawiają mniej sportu. Własna waga niestety wzrasta niemalże nieubłaganie z dnia na dobę. Co rano wstajemy z uroczystym przyrzeczeniem, iż już niebawem, już od dziś rozpoczniemy więcej ćwiczyć, a przede wszystkim w mniejszym stopniu jeść.


Jednak wtenczas rozpoczynają działać tzw. prawa Murphy'ego, wg jakich jeżeli coś może pójść znacznie mniej korzystnie, to tak się właśnie stanie.
materace
Autor: timsamoff
Od paru, albo kilkunastu latek, świat jest rozdzielony na zwolenników, jaki i nielubiących okularków. Z tego konkretnego powodu powstały soczewki kontaktowe, które są wyzwoleniem dla dużej ilości ludzi, którzy nie znoszą nosić czegoś na nosku.
Floating - siła czerpana ze spokoju
Autor: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
O skutkach zaniedbań w tej dziedzinie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zaniedbania są w stanie doprowadzić nie wyłącznie do utraty uzębienia, lecz również do wielu poważnych chorób.


Na szczęście zdecydowana większość z nas ma to na uwadze i przykłada dużo wagi do tego, aby stan własnego uzębienia zatrzymać w jak najdoskonalszym stanie na bardzo długie lata.
sposoby na zaparcia
Autor: Canaan Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
ludzie od wieków, jeśli nie od samiutkiego początku historii ludzKości, odnajdują w sobie coraz więcej chorób, oraz skaz, związanych zazwyczaj nasze osoby poprzez genetykę.