Home

wiek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
sok
Autor: Bromford
Źródło: http://www.flickr.com
Zwyrodnienie plamki żółtej, zatem AMD jest dość znaną chorobą, na którą oficjalnie cierpi ok. 1,2 mln osób, jednak faktyczna ilość jest o wiele wyższa.
problemy urologiczne mężczyzn w Gdańsku
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś dorosłym mężczyzną, z pewnością niejednorazowo w życiu zdarza Ci się, szczególnie w starszym wieku kłopot z narządami płciowymi, czy oddawaniem moczu. Warto, w ramach zapobiegania niechcianych sytuacji, od młodzieńczych lat zaczerpnąć trochę wiedzy w temacie sposobów leczenia tych chorób.
migawka - zdrowie
Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
Piękny uśmiech jest naszą wizytówką. Jeśli jednak mamy popsute zęby, to nierzadko robi to kiepskie wrażenie na naszych gościach. Na przykład możemy także mieć pewne problemy z dostaniem jakiejkolwiek pracy.
wielorazowa pielucha
Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy jakiekolwiek problemy z naszym stanem zębów, to musimy niezwłocznie postarać się dbać o nasze zęby. Potem będziemy czuć się silniej i lepiej we własnej skórze.


Jeśli poszukujemy nowej posady lub idziemy na pierwszą randkę niezwykle pomocny będzie przepiękny, biały uśmiech, który doda wszystkim pewności siebie.
meble laboratoryjne
Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
W różnych przedsiębiorstwach do właściwego ich działania konieczne są odpowiednie meble. Ich celem jest zapewnianie komfortu pracy pracownikom oraz bezpieczeństwo i ergonomię. Przykładowo do warsztatu samochodowego konieczne są przeróżne stoły oraz szafki.
calominal
Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Każdy słyszał w przeszłości o tzw. rezultacie jojo. Ma on miejsce wtedy, kiedy po czasie odchudzania, jaki skończył się powodzeniem oraz taka osoba miała wagę o parę albo więcej kilogramów, po jakimś okresie wraca do swojej wcześniejszej, czyli zbyt dużej wagi.
warzywa
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to termin, kiedy ludzie uprawiają mniej sportu. Własna waga niestety wzrasta niemalże nieubłaganie z dnia na dobę. Co rano wstajemy z uroczystym przyrzeczeniem, iż już niebawem, już od dziś rozpoczniemy więcej ćwiczyć, a przede wszystkim w mniejszym stopniu jeść.


Jednak wtenczas rozpoczynają działać tzw. prawa Murphy'ego, wg jakich jeżeli coś może pójść znacznie mniej korzystnie, to tak się właśnie stanie.
materace
Autor: timsamoff
Od kilku, bądź parunastu latek, świat jest podzielony na zwolenników, jaki i nielubiących okularków. Z tego konkretnego powodu powstały soczewki kontaktowe, które są wyzwoleniem dla dużej ilości ludzi, którzy to nienawidzą nosić czegokolwiek na nosku.
Floating - siła czerpana ze spokoju
Autor: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
O skutkach zaniedbań w tej dziedzinie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zaniedbania są w stanie doprowadzić nie wyłącznie do utraty uzębienia, lecz również do wielu poważnych chorób.


Na szczęście zdecydowana większość z nas ma to na uwadze i przykłada dużo wagi do tego, aby stan własnego uzębienia zatrzymać w jak najdoskonalszym stanie na bardzo długie lata.
sposoby na zaparcia
Autor: Canaan Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
ludzie od wieków, jeśli nie od samiutkiego początku historii ludzKości, odnajdują w sobie coraz więcej chorób, oraz skaz, związanych zazwyczaj nasze osoby poprzez genetykę.