Home

twarz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana przypadłość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem lub stresem. Niestrawność mogłaby posiadać różne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w przełyku.


Mogą występować także wielokrotne odbijanie, uczucie pełności albo ucisk żołądka.
Cellulit można pokonać dietą
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Badania wykonywane w laboratoriach chemicznych wymagają użycia specjalnego sprzętu, który z jednej strony znakomicie nadaje się do wszystkich czynności, a z innej zaś zapewnia laborantom i całemu otoczeniu stuprocentowe bezpieczeństwo.
Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
W dzisiejszych czasach niesamowicie prężnie rozwija się branża kosmetyczna. Lekarze medycyny estetycznej starają się, żeby wszystko, co robią było jak najmniej inwazyjne. Do tego zalicza się wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie możemy mieć zrobione różnego rodzaju zabiegi odmładzające naszą cerę. A ostatnio niesamowicie popularne stały się nici do liftingu twarzy. Tego typu nici dostosowuje się do konkretnego zabiegu, tj. w zależności od osoby. Najistotniejsze w takim rodzaju liftingu jest to, że nie zostawia on żadnych blizn, nie jest konieczne nacinanie skóry w celu uzyskania młodzieńczego wyglądu.
mężczyzna
Autor: Take Back Your Health Conference
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami przytrafiają nam się miesiące kiepskiego nastroju lub bliżej nieokreślonego podłamania i frustracji. Nierzadko szukamy wówczas ratunku w tabletkach albo aktywnych ćwiczeniach, które pomogą produkować naszemu organizmowi hormon szczęścia.
basen
Autor: Guillaume Baviere
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy chcielibyśmy mieć puszyste, błyszczące włosy oraz piękną i zadbaną cerę. Jednak, żeby osiągnąć tego typu efekt, trzeba o oba odpowiednio się troszczyć
specyfiki
Autor: OliBac
Źródło: http://www.flickr.com
Zmorą teraźniejszości jest niezaprzeczalnie niski przyrost naturalny. Specjaliści alarmują: jest nas coraz mniej.
zdjecia
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma się czemu dziwić - w końcu nasz wygląd przyciąga płeć przeciwną, gwarantuje nam pewności siebie i jest naszą prawdziwą wizytówką. Warto jest się zatem postarać o to, by być w jak najlepszej kondycji. Okazuje się jednak, że niekiedy nie wystarczy nam zwykły makijaż, wizyta u kosmetyczki czy nowa fryzura zrobiona przez znanego stylistę.
skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki stosowane są przez każdego z nas, nawet jeśli jest to tylko pasta do zębów i mydło. Jednak z reguły używa się ich znacznie więcej, w szczególności to dotyczy Pań, które przecież słyną z ciągłego poprawiania swojego wyglądu.
universal animal cuts
Autor: heathermurphy2004
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny świat to na pewno ogromny kult piękna, troska o to, aby doskonale wyglądać, atrakcyjnie się prezentować. Wiele osób pragnie zbudować wyśnioną sylwetkę, lecz nie zawsze to się udaje.
fotel dentystyczny
Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie wielu ludzi przykłada większy niżeli dawniej akcent na zachowywanie zdrowego sposobu życia. Jednak zarówno do zwyczajnej egzystencji jak i do robienia różnorodnych ćwiczeń konieczna jest odpowiednia siła w mięśniach.