Home

twarz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana dolegliwość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem albo stresem. Niestrawność może mieć przeróżne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w gardle.


Mogłyby wystąpić również częste odbijanie, poczucie przepełnienia albo ucisk brzucha.
Cellulit można pokonać dietą
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Badania robione w laboratoriach chemicznych wymagają użycia specjalnego sprzętu, który z jednej strony znakomicie nadaje się do poszczególnych czynności, a z innej zaś zapewnia pracownikom i całemu otoczeniu stuprocentowe bezpieczeństwo.
Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
W dzisiejszych czasach niesamowicie prężnie rozwija się branża kosmetyczna. Lekarze medycyny estetycznej starają się, żeby wszystko, co robią było jak najmniej inwazyjne. Do tego zalicza się wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie możemy mieć zrobione różnego rodzaju zabiegi odmładzające naszą cerę. A ostatnio niesamowicie popularne stały się nici do liftingu twarzy. Tego typu nici dostosowuje się do konkretnego zabiegu, tj. w zależności od osoby. Najistotniejsze w takim rodzaju liftingu jest to, że nie zostawia on żadnych blizn, nie jest konieczne nacinanie skóry w celu uzyskania młodzieńczego wyglądu.
mężczyzna
Autor: Take Back Your Health Conference
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami przytrafiają nam się miesiące kiepskiego nastroju lub bliżej nieokreślonego podłamania i frustracji. Nierzadko szukamy wówczas ratunku w tabletkach albo aktywnych ćwiczeniach, które pomogą produkować naszemu organizmowi hormon szczęścia.
basen
Autor: Guillaume Baviere
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas chciałby mieć bujne, lśniące włosy, a także śliczną i zadbaną cerę. Jednak, by osiągnąć tego typu efekt, należy o obie rzeczy właściwie dbać
specyfiki
Autor: OliBac
Źródło: http://www.flickr.com
Zmorą XXI wieku jest bez wątpienia niski przyrost naturalny. Specjaliści alarmują: z roku na rok nas ubywa.
zdjecia
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma się czemu dziwić - w końcu nasz wygląd przyciąga płeć przeciwną, gwarantuje nam pewności siebie i jest naszą prawdziwą wizytówką. Warto jest się zatem postarać o to, by być w jak najlepszej kondycji. Okazuje się jednak, że niekiedy nie wystarczy nam zwykły makijaż, wizyta u kosmetyczki czy nowa fryzura zrobiona przez znanego stylistę.
skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki stosowane są przez każdego z nas, nawet jeśli jest to tylko pasta do zębów i mydło. Jednak z reguły używa się ich znacznie więcej, w szczególności to dotyczy Pań, które przecież słyną z ciągłego poprawiania swojego wyglądu.
universal animal cuts
Autor: heathermurphy2004
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny świat to na pewno ogromny kult piękna, troska o to, aby doskonale wyglądać, atrakcyjnie się prezentować. Wiele osób pragnie zbudować wyśnioną sylwetkę, lecz nie zawsze to się udaje.
fotel dentystyczny
Autor: SunnyView Dental
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie wielu ludzi przykłada większy niżeli dawniej akcent na zachowywanie zdrowego sposobu życia. Jednak zarówno do zwyczajnej egzystencji jak i do robienia różnorodnych ćwiczeń konieczna jest odpowiednia siła w mięśniach.