Home

terapeuta

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
superwizja
Autor: Rio Mare
Źródło: Rio Mare
Jedną z form pomocy terapeutycznej, która mogłaby być stosowana przez psychoterapeutów w centrach odwykowych jest tego typu, która ponadto mogłaby rozwijać umiejętności zawodowe psychoterapeuty, który zgłosił dany problem swemu bardziej doświadczonemu koledze.
dres dziecięcy
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Usługi świadczone przez psychologów lub psychoterapeutów cieszą się coraz większym wzięciem. Łączy się to przede wszystkim z dużym zapotrzebowaniem na tego rodzaju wsparcie, gdyż ludzie żyją w znacznym pędzie oraz nierzadko nie radzą sobie z kłopotami.


Teraz w każdym mieście działa psychoterapia Wrocław nie jest wyjątkiem
Białystok
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś osoby z regionu dolnośląskiego, które poszukują wsparcia kompetentnego psychologa albo psychoterapeuty, nie muszą się stresować. W mieście funkcjonuje sporo gabinetów, dzięki czemu bez problemu zyskają pomoc dla siebie lub bliskich.
fizjoterapeuta
Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
Kursy dla fizjoterapeutów przeprowadzane są dzisiaj na niezwykle wielką skalę. Oferuje je niemało polecanych placówek, jakie przeprowadzają kompetentne oraz fachowe kursy i szkolenia. Z ofertą kursów dla fizjoterapeutów zdołamy zapoznać się w Sieci, to właśnie tam znajdziemy najwięcej informacji.
integracja sensoryczna przy użyciu balonów
Źródło: sxc.hu
Integracja sensoryczna to pojęcie, jakie formułuje trafną organizację bodźców, to znaczy wrażeń sensorycznych, które spływają poprzez receptory. Oznacza to więc, iż nasz mózg należycie odbiera wszelkie bodźce, które nadchodzą do niego przez nasze zmysły, inaczej wzrok, słuch, dotyk, równowagę czy również kinestezję.