Home

temat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
otyłość
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom, bardzo dużo ludzi ma w posiadaniu w obecnej chwili problemy emocjonalne. Kiedyś się o nich nie rozmawiało - teraz jednak ów temacik zaprzestał być tematem spod typu "Tabu", i często możemy natykać się na niego wewnątrz telewizji, gazecie, czy też najbardziej dużym źródle informacji - sieci internetowej.
materiał
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzony styl życia będzie mieć gigantyczny wpływ na rozwój płodu. Od tego, jak przyszła rodzicielka o siebie zadba, zależy nie tylko jej zdrowie, lecz również prawidłowy rozwój maluszka w jej brzuchu.


Stąd naprowadzamy, na co w ciąży kierować szczególną uwagę - w jaki sposób troszczyć się o należytą dietę jak też samopoczucie, a również które badania koniecznie trzeba wykonywać w ciąży.
tabletki
Autor: whatleydude
Źródło: http://www.flickr.com
Czy ty oraz twój partner czy też partnerka, pragniecie dzieciaki w tej chwili, lub w najbardziej bliskiej przyszłości? A być może już staracie się o dzieciątko od dłuższego czasu, oraz zauważyliście, iż wasze wspólne starania "SPAlają na panewce", w czasie kiedy wasi znajomi starając się o wiele bardziej krótko o dziecko, już je posiadają, lub kobieta w ich związku jest obecnie w ciąży? Jeżeli tak, jeśli martwicie się tym wszyściutkim, odczytajcie nasz tekścik - przybliżymy Wam wewnątrz nim pojedynczą spośród możliwych odpowiedzi na Wasze pytania, na temacik tej rzeczy "Jak" zorientować się, co jest nie tak.
technologia
Jeszcze paręnaście lat temu, najbardziej prosty sposobem na przygotowanie jakiegoś dania, na temat którego to w ogóle nic się nie miało pojęcia, było zakupienie książki kucharskiej o tematyce, która nas najmocniej interesowała, albo również własne eksperymenty, które nie za każdym razem dobrze się kończyły tak samo dla naszych własnych żołądków, jak również żołądków naszych najbliższych.
Chleb
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdemu życie układa się tak, jak powinno. Bywają tacy, którzy nie radzą sobie z kłopotami lub wpadają w złe środowisko. Z tego powodu popadają w nałogi, które niszczą ich zdrowie oraz często są w stanie odebrać też życie.
najnowsze pompy insulinowe
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Pompa insulinowa jest opcjonalnym sposobem aplikowania insuliny. Pompa insulinowa zastępuje wstrzyknięcia penem bądź strzykawką insulinową. Nosi się ją na zewnątrz ciała, na przykład na pasku.


Aktualnie mniej więcej 250 000 ludzi na całym świecie jest kurowanych przy użyciu pomp insulinowych.
Rozwój pracownika
Autor: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec, jaki chce ujrzeć wymierne efekty musi przede wszystkim ćwiczyć, to oczywiste. Jednak, żeby poprawić swoje wyniki może też robić inne, dodatkowe rzeczy.
Pies mastif tybetański
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z części naszego wyglądu, który rzuca się w oczy przy pierwszym spotkaniu to nasz uśmiech. Jest to poniekąd nasza wizytówka, toteż warto aby mógł on prezentować się jak najlepiej przez długie lata.
zdrowie - krajobraz
Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli przeprowadziłeś się akurat do innego miasta, niewątpliwie pierwszą rzeczą, o którą powinieneś zadbać, jest znalezienie dobrych lekarzy w okolicy.
karta długopis i kawa
Autor: Alan Kleina Mendes
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach można zauważyć zadziwiający wzrost zainteresowania zdrową żywnością. Coraz więcej ludzi lubi zdrowe artykuły, z jakich przygotowuje potrawy dla całej rodziny. To także dotyczy kosmetyków, które fabrykowane z prostych składników są lepsze nie wyłącznie dla zdrowia, lecz także dla otoczenia.