Home

sen

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Koktajlowy półmisek wędlin
Autor: ZM Pekpol
Źródło: ZM Pekpol
Obecnie rehabilitację można by prowadzić także w mieszkaniu. Jest to miejsce, w jakim czujemy się bezpieczni oraz spokojni. Ten rodzaj terapii jest także oszczędzaniem czasu, ponieważ nie trzeba tracić długich godzin na dojazdy i czekanie w kolejce.
Mężczyzna popełnia gafę
Autor: Jean-François Gornet
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach bycie wysportowanym jest kultowe, w następstwie czego tworzy się tak wiele siłowni, klubów fitness czy ośrodków dietetycznych. Ludzie przechodzą z siedzącego trybu funkcjonowania w aktywne spędzanie wolnego czasu, doglądają o zbilansowaną dietę i chcą rozsądnie odżywiać. Jest to bardzo ważne przede wszystkim dla naszego zdrowia, na które wartościowo działa wszystka odmiana sportu i słuszne żywienie. Jeśli zależy nam na naszym zdrowiu wskazane jest aby się nad tym zastanowić.
zajecia z logopedą
Autor: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, że ilość przystępnych w dzisiejszych czasach używek staje się tak duża, żełatwo o wypadnięcie w uzależnienie. Należałoby mieć pojęcie, że każdy ma szansę na uwolnienie się od nałogu.
wypadki
Autor: Laboratoria Natury
W teorii każdy dorosły może mieć dzieci - w taki sposób jesteśmy stworzeni. Jednakże na pewno doskonale wiemy, że coraz częściej dają o sobie znać problemy związane z taką sferą naszego życia - mnóstwo par bez skutku stara się o wyczekiwane potomstwo.
mieszkanie - panorama
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkamy w dniach, gdy szkoda nam czasu na spanie. Pomagamy sobie wtedy jakimikolwiek napojami energetyzującymi albo na niektórych także pobudzająco działa szklanka małej czarnej. Istnieją koneserzy smaku takiego napoju, wszakże nie wszyscy pamiętają, iż częste picie tego napoju może ludziom zrobić krzywdę.
nadciśnienie
Z pewnością poszukując lekarza, albo jakiegoś specjalistycznego oddziału medycznego, natrafiłeś na wiele różnych słów je określających. Przychodnia, gabinecik, lub nawet i "bardziej duże" słowo czyli najzwyczajniej Szpital.
wypadki
Autor: Norio NAKAYAMA
Źródło: http://www.flickr.com
"Szlachetne zdrowie..." - pisał w XVI wieku wielki Jan Kochanowski. Jego słowa do dzisiaj są aktualne, pomimo upływu wieków. Niekiedy jest bowiem tak, że nie troszczymy się o zdrowie, póki je mamy.


Jest wiele chorób, które w XX wieku stały się niejako chorobami cywilizacyjnymi.
Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Każdy nasz zmysł jest nam bardzo potrzebny do dobrego funkcjonowania. Jednakże twierdzi się, że to wzrok jest najważniejszy, ponieważ jego brak powoduje niezwykłe utrudnienia w funkcjonowaniu i wykonywaniu nawet najprostszych czynności.
Depresja zimowa
Autor: Hopl.pl
Źródło: Hopl.pl
Aktualnie ludzi cierpiących z rozmaitych powodów na melancholię jest kłopotliwie sporo. Przejmuje to osoby w nadzwyczaj różnym wieku, w związku z tym znaczące jest dobre dobranie specjalisty i kuracji do poszczególnego przypadku.
hobby - fotografia
Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
z jakiego względu ma to zazwyczaj tak ogromne znaczenie dla codziennego życia?


Kręgosłup ma obecnie dość dużo pracy, w szczególności jeśli ciężko pracujemy przed komputerem bądź przeważnie większość dnia spędzamy na siedząco bądź mamy inną pracę fizyczną.