Home

prezent

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
omega-3
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz, że ok. 50-70% posiadanej przez człowieka werwy winno pochodzić, w przypadku człowieka zdrowego z węglowodanów, które są jednym z zawartych w żywności elementów? Jeżeli idzie o inne źródła energii, to ustalone dla Polski przez Instytut Żywności normy mówią, że pozostałe 10-15% winno pochodzić z artykułów białkowych, a 20-35% z tłuszczów.


Ważne jest jednak to, jakie są to tłuszcze.
zabiegi antycellulitowe katowice
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Pragniemy jak najwspanialej prezentować się i pragniemy posiadać gwarancję, że pomimo mijających lat, nasze ciało cały czas prezentuje się wspaniale.
zabiegi antycellulitowe katowice
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie panują niezwykle sprzyjające warunki ku temu, by troszczyć się o piękno oraz młody wizerunek. Salony piękności doprawdy prześcigają się w ciekawych, nowoczesnych zabiegach, dzięki którym można pięknie wyglądać i poczuć.
opakowanie chusteczek nawilżanych
Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie gabinety medycyny estetycznej oferują bez liku zabiegów które na celu mają skorygować nasz wygląd. Któż nie pragnąłby wyglądać młodo pomimo upływających lat? W niniejszym artykule opiszę dwa z nich.
leczenie trądziku młodzieńczego
Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunek jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo istotny dla znacznej części ludzi. Koncentrujemy się na naszym stroju, uczesaniu bądź, w przypadku pań, makijażu i chcemy na co dzień się prezentować nienagannie.
sporty zimowe
Autor: Belenda Eco Care
Hulajnogi znane są każdemu z nas od wczesnego dzieciństwa. Bawiliśmy się dzięki nim nie jedynie my, lecz także nasi dziadkowie, chociaż zapewne prezentowały się one wówczas nieco inaczej.
Pies mastif tybetański
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z części naszego wyglądu, który rzuca się w oczy przy pierwszym spotkaniu to nasz uśmiech. Jest to poniekąd nasza wizytówka, toteż warto aby mógł on prezentować się jak najlepiej przez długie lata.
wizja - sport
Autor: Miguel Discart
Źródło: http://www.flickr.com
Tak jest, iż duża liczba osób niezależnie od diety, celu ćwiczeń, nie pamięta, że nasz organizm, żeby najlepiej działał wymaga paliwa. Dlatego zawsze trzeba jeść śniadania, ponieważ tym sposobem dostarczamy mu dużo energii obowiązkowej do „rozruchu”.
dziecko na placu zabaw
Autor: vladbusuioc
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukujesz prezentu dla swojego szkraba? Już dziś zorientuj się co z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach nie ma jakiegokolwiek problemu z kupnem zabawek, ciuszków czy pozostałych akcesoriów dla maluchów. Jeśli wybierzemy się do dużego marketu to na bank zauważymy pełne regały interesujących i barwnych zabawek.
twarz
Autor: 123rf.com
Źródło: 123rf.com
Czy powiemy jak zadziałają kosmetyki biolage?

Powinniśmy mieć świadomość, że to w jaki sposób teraz troszczymy się o własną cerę, posiada niesamowicie duży wpływ na to, jak będzie się ona przedstawiała za paręnaście lat. Przez to już teraz trzeba inwestować w te produkty, które mają szansę zdziałać cuda, bez względu na to, jak przedstawia się nasza skóra oraz na ile jest zmieniona. Są one tak opracowane, że przenikają do jej najgłębszych struktur oraz powodują, że przedstawia się wprost nieprawdopodobnie, bo okazuje się być świetnie odżywiona. Gdy samodzielnie nie mieliśmy sposobności z nich skorzystać, to trzeba sprawdzić, co na ich temat opowiadają inni, gdyż tylko wtenczas będziemy mogli się dowiedzieć, jak sporo pozytywnych opinii uzyskują od swoich użytkowników.