Home

piersi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana przypadłość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem lub stresem. Niestrawność mogłaby posiadać różne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w przełyku.


Mogą występować także wielokrotne odbijanie, uczucie pełności albo ucisk żołądka.
liposukcja
Autor: ELITE
Źródło: ELITE
Nieraz okazuje się być tak, że w naszym ciele zjawia się ubytek, który powinno się uzupełnić, w kolejnym nie jesteśmy zbytnio zadowoleni z własnego wizerunku, zatem chcemy go troszeczkę zmienić. We wszelkich tego rodzaju działaniach najistotniejsze okazuje się być to, by były wykorzystane najlepsze produkty, które pomogą nam otrzymać spodziewany rezultat, a jednocześnie będą niesamowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.
biust, kobieta
Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększanie piersi tłuszczową tkanką jest alternatywą dla silikonowych implantów. Jest to metoda powiększenia biustu, która cechuje się mniejszą ingerencją w organizm kobiety, przeto mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie piersi. Niestety, chociaż znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo jak też skuteczność powiększania biustu tą metodą, niemożliwe jest bezdyskusyjne stwierdzenie, czy jego zalety są wystarczające, ażeby zapomnieć o ryzyku, które niesie z sobą zabieg.
olej
Autor: KLIMA-TOP
Masz już dość noszenia binokli i pragniesz się pozbyć wady wzroku raz na zawsze? Laserowa korekcja wzroku będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!


Specjaliści już dawno postanowili wyzwolić od szkieł osoby z wadami wzroku.
kosmetyka
Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu dąży do bycia właśnie takim różnymi dostępnymi sposobami. Jedni ćwiczą, by utrzymać zgrabną sylwetkę, porzucają nałogi, aby cera odzyskała młodzieńczy wygląd, jeszcze inni idą o krok dalej i korzystają z innowacyjnych rozwiązań chirurgii plastycznej, poddając się różnym zabiegom.
Owoce porzeczki
Autor: TheGiantVermin
Wiadomo, że każda mama chce wszystkiego co najodpowiedniejsze dla swojego bobasa. Toteż już od pierwszych chwil życia stara mu się zagwarantować wszystko co najodpowiedniejsze.