Home

palenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
sok
Autor: Bromford
Źródło: http://www.flickr.com
Zwyrodnienie plamki żółtej, zatem AMD jest dość znaną chorobą, na którą oficjalnie cierpi ok. 1,2 mln osób, jednak faktyczna ilość jest o wiele wyższa.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Nikt nie znosi, gdy boli go ząb. Jest to najbardziej silny ból, który może dotknąć osobę ludzką. Nocny ból, pulsujący to znak, że miazga zęba przechodzi zapalenie. Wówczas musimy zgłosić się do stomatologa.


W takiej sytuacji należy jak najszybciej wziąć przeciwbólową kapsułkę i przyjść do dentysty.
krople do uszu
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Czy też zdarzyło Tobie się być kiedyś w sytuacji, gdy ktokolwiek stoi koło Ciebie oraz coś do Ciebie opowiada a Ty w ogóle go nie słyszysz? Taki rezultat wydarza się mnóstwu ludziom w Sylwestra, jeśli w okolicy wybuchnie jakaś petarda.
serwis internetowy
Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
Słysząc o zapaleniach w kontekście jakiejś choroby dosłownie każdy z nas ma teraz naprzeciw oczu całkiem innego rodzaju skojarzenie. Dlaczego bywa w ten sposób? Odpowiedź na to pytanie istnieje jedna, choć jakby ja rozwinąć okazuje się bardzo wielka, a brzmi ona: zapaleń istnieją dziesiątki odmian i rodzajów.
chora trzustka objawy
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Na pytanie, co takiego robi trzustka i jakie są jej najważniejsze zadania, zapewne duża część z nas nie dałaby rady nic mądrego odpowiedzieć. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem organ ten jest głęboko schowany, i jeśli nie zacznie doskwierać, to większość ludzi nawet nie będzie świadoma jego istnienia.
e-papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku coraz powszechniejsze stają się elektryczne papierosy, i jest tak nie bez powodu. Emitowana poprzez nie para wodna w miejsce rakotwórczego dymu nie szkodzi tak mocno jak standardowe wyroby nikotynowe ani palaczowi, ani ludziom w pobliżu w postaci tzw. biernego palenia, a dostarcza podobnej dozy nikotyny.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W obecnych czasach w dużych miastach nie brakuje mnóstwa niebezpieczeństw dla naszego zdrowia. Zagrożenia te przybierają przeróżne postaci. Jedną z tych najbardziej zagrażających jest alergia. Coraz więcej małych dzieci zaczyna być alergikami. Obecnie w przedszkolach jest mnóstwo dzieci z wykrytą alergią.