Home

owoce

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Lekarstwa
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Zbyt szybkie tempo życia, niewłaściwa dieta i brak ruchu powodują u niejednej osoby różne schorzenia. Szczególnie kiepska dieta może mieć ogromne znaczenie na stan układu pokarmowego.
psychodietetyk wrocław
Autor: Gidge Uriza
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób sądzi, że odżywia się bardzo prawidłowo. Każdy wie, że najbardziej zdrowe są owoce oraz jarzyny. Dlatego także konsumowane poprzez swoją osobę posiłki stara się zapełniać takimi akurat elementami.
leki na niestrawność
Nie od dzisiaj wiadomo, że część osób nie do końca ufa doktorom. Sporo osób decyduje się na samodzielne leczenie w zaciszu swojego domu za pomocą jedynie naturalnych preparatów. Czy faktycznie tego rodzaju leczenie ma sens i możliwe jest wyleczenie się w taki sposób z najpoważniejszych chorób? Sprawdźmy, czego konkretnie używa się przy leczeniu poszczególnych chorób.
dieta
Autor: Genkaku
Źródło: http://www.sxc.hu
Pragnąc pozbyć się niepotrzebnych kilogramów powinniśmy przede wszystkim zatroszczyć się właściwą dietę, zapewniającą zarówno lekkie, jak również pożywne posiłki. Warto także zdawać sobie sprawę, iż podczas odchudzania musimy wystrzegać się wszelkich słodyczy, które możemy zamienić na smaczne warzywa lub owoce. Idealnym rozwiązaniem jest uwzględnienie w diecie sporej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko smaczne, ale także bardzo dobrze wpływają na proces odchudzania.
Zdrowa żywność
Autor: t-mizo
Źródło: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że należymy do tych ludzi, którzy twardo trzymają się własnych przyzwyczajeń i na informację o tym, że muszą się lepiej i zdrowiej odżywiać wzruszają jedynie rękoma. Lecz czy kiedykolwiek namyślaliśmy się, jak smakuje żywność ekologiczna?
warzywa
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak znaczące skutki może mieć niedobre jedzenie. Wskazane jest na co dzień dbać o to, aby dostarczać swemu organizmowi najważniejszych składników odżywczych. Ma to ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie ogólnie. Spora liczba ekspertów wzbudza świadomość społeczeństwa odnośnie tego, czym jest zdrowa żywność oraz w jaki sposób powinno się bilansować dietę.
danie
Autor: @rsseattle
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku cały czas obecnie pojawiają się artykuły, których wpływanie na zdrowie jest uważane za zbawienne. Naturalnie, nie oznacza to, że trzeba je błyskawicznie włączać do swojej diety, ale na pewno warto to rozważyć. Przykładem ostatniego krzyku mody są owoce acaji, jakie już od jakiegoś czasu odnoszą triumfy w tematyce zbilansowanego odżywiania. Znaczącym zainteresowaniem cieszy się również sok z acaji, który można znaleźć najczęściej w sklepach ze zdrową żywnością oraz sklepach internetowych. Czy naprawdę warto decydować się na jego używanie? Czy jest to artykuł warty uwagi? Jakie są jego podstawowe właściwości?