Home

oko

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
dzieci
Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas naszego życia możemy być narażeni na dużo różnych chorób. Co poniektóre z nich tyczą się wyłącznie kobiet czy przedstawicieli płci męskiej, a jeszcze odmienne mogą wystąpić niezależnie od płci.
jak zostać opiekunem osób starszych
Autor: Pabak Sarkar
Źródło: http://www.flickr.com
Wg najnowszych statystyk, liczba osób w wieku 60 oraz więcej lat może wynosić obecnie około 15 mln. Istnieje więc duże zapotrzebowanie na osoby, które pracowałyby w charakterze opiekuna osób w podeszłym wieku.
ibum forte
Autor: Midland
Źródło: Midland
Jeżeli uskarżamy się na różnorodnego rodzaju bóle, które jednak należą do kategorii takich stosunkowo słabych, zazwyczaj wykorzystujemy leki znane oraz do nabycia bez większego problemu w aptekach.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Nikt nie znosi, gdy boli go ząb. Jest to najbardziej silny ból, który może dotknąć osobę ludzką. Nocny ból, pulsujący to znak, że miazga zęba przechodzi zapalenie. Wówczas musimy zgłosić się do stomatologa.


W takiej sytuacji należy jak najszybciej wziąć przeciwbólową kapsułkę i przyjść do dentysty.
protezy zębowe wrocław
Autor: Fox Wu
Źródło: http://www.flickr.com
Ałaaaaa! Przenikliwe rwanie zęba niemalże zupełnie ją obezwładniało. Nie potrafiła normalnie zastanawiać się, zwyczajnie mówić, zwyczajnie funkcjonować. Tak, to jest odpowiedzialność znacznej ilości zjadanych przez nią niedawno słodyczy.
led
Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Leki i farmaceutyczne leczenie to obszar niezwykle rozwinięty i szeroko pojęty, do którego można zaliczyć wręcz wszystko. W dziedzinie farmakologii można znaleźć leki na każdą chorobę, a nawet dolegliwość – wyliczając od najbardziej prostych i prymitywnych, poprzez poważne wirusy, aż – finalnie – po przewlekłe choroby, takie jak m.in.
Mężczyzna w garniturze
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi schludny wygląd to nie wszystko. Są osoby, które chcą dążyć za modą i wykreować własny charakter choćby poprzez noszone przez siebie okulary. Ich projektanci mają niezwykle szerokie pole do manewru.
soczewki
Źródło: www.optyk-trejnowski.pl
Soczewki kontaktowe na pewno są bardzo pomocne w życiu. Ułatwiają bezproblemowe uprawianie sportów, nie trzeba się obawiać, że zaparują jak okulary, nie zsuną się również z nosa. W jaki sposób jednak dopasować soczewki kontaktowe, jak je pielęgnować?
kulturystyka
Autor: Monthly M.
Źródło: Fotolia
Prawdą jest, iż nie da się uciec od wizyty u dentysty. Wszyscy jesteśmy na to skazani, jak pragniemy mieć cudowne, zdrowe zęby. Warto jednakże wiedzieć, jakimi zadaniami trudni się stomatolog oraz ortodonta, dobrze zdawać sobie sprawę, co jeden i drugi fachowiec robi, jakie ma powinności.
tabletki ziołowe na żylaki
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Pigułki z ziół potrafią być nieodzowne w leczeniu wielu uciążliwych dolegliwości. Zwykłe leki czasami nie działają lub są zbyt silne, żeby je stosować systematycznie.