Home

oko

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
dzieci
Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas naszego życia możemy być narażeni na dużo różnych chorób. Co poniektóre z nich tyczą się wyłącznie kobiet czy przedstawicieli płci męskiej, a jeszcze odmienne mogą wystąpić niezależnie od płci.
jak zostać opiekunem osób starszych
Autor: Pabak Sarkar
Źródło: http://www.flickr.com
Według najnowszych statystyk, liczba ludzi mających 60 i więcej lat może wynosić obecnie ok. 15 milionów. Istnieje zatem duże zapotrzebowanie na osoby, które mogłyby pracować w charakterze opiekuna ludzi starszych.
ibum forte
Autor: Midland
Źródło: Midland
Jeżeli uskarżamy się na różnorodnego rodzaju bóle, które jednak należą do kategorii takich stosunkowo słabych, zazwyczaj wykorzystujemy leki znane oraz do nabycia bez większego problemu w aptekach.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Żadna osoba nie znosi, kiedy boli go ząb. Jest to najbardziej silny ból, jaki może dotknąć osobę ludzką. Silny ból, nasilający się po położeniu to znak, że miazga zęba przechodzi zapalenie. Wtedy musimy zgłosić się do stomatologa.


Wtedy trzeba jak najszybciej zażyć przeciwbólową tabletkę oraz przyjść do dentysty.
protezy zębowe wrocław
Autor: Fox Wu
Źródło: http://www.flickr.com
Aaaaaałć! Przenikliwe rwanie zębów niemal całkiem ją paraliżowało. Nie potrafiła normalnie myśleć, zwyczajnie mówić, zwyczajnie działać. Tak, to jest odpowiedzialność dużej ilości zjadanych przez nią ostatnio słodyczy.
led
Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Leki i farmaceutyczne leczenie to obszar niezwykle rozwinięty i szeroko pojęty, do którego można zaliczyć wręcz wszystko. W dziedzinie farmakologii można znaleźć leki na każdą chorobę, a nawet dolegliwość – wyliczając od najbardziej prostych i prymitywnych, poprzez poważne wirusy, aż – finalnie – po przewlekłe choroby, takie jak m.in.
Mężczyzna w garniturze
Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi schludny wygląd to nie wszystko. Są osoby, które chcą dążyć za modą i wykreować własny charakter choćby poprzez noszone przez siebie okulary. Ich projektanci mają niezwykle szerokie pole do manewru.
soczewki
Źródło: www.optyk-trejnowski.pl
Soczewki kontaktowe na pewno są bardzo pomocne w życiu. Ułatwiają bezproblemowe uprawianie sportu, nie trzeba się obawiać, że zaparują jak okulary, nie zsuną się też z nosa. W jaki sposób jednak dobrać soczewki kontaktowe, jak o nie dbać?
kulturystyka
Autor: Monthly M.
Źródło: Fotolia
Prawdą jest, że nie da się uciec od odwiedzin u dentysty. Wszystkich to czeka, jeżeli planujemy mieć piękne, zdrowe zęby. Warto jednakowoż wiedzieć, czym zajmuje się stomatolog oraz ortodonta, warto wiedzieć, co jeden i drugi profesjonalista robi, jakiego typu ma powinności.
tabletki ziołowe na żylaki
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Pigułki ziołowe mogą być nieodzowne w usuwaniu bardzo wielu uciążliwych dolegliwości. Zwykłe leki nie zawsze pomagają lub są zbyt silne, by je stosować regularnie.