Home

oko

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
omega-3
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też pamiętasz, że ok. 50-70% posiadanej przez człowieka werwy winno pochodzić, w przypadku człowieka zdrowego z węglowodanów, które są jednym z zawartych w żywności elementów? Jeżeli idzie o inne źródła energii, to ustalone dla Polski przez Instytut Żywności normy mówią, że pozostałe 10-15% winno pochodzić z artykułów białkowych, a 20-35% z tłuszczów.


Ważne jest jednak to, jakie są to tłuszcze.
chirurdzy
Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto dbać o wzrok, tak abyśmy posiadali pewność, że będziemy mieli szansę się nim cieszyć do dalekiej starości.
komórki
Aktualnie mamy szczęście żyć w czasach, gdy obywatele w cywilizowanych krajach kładą znaczną wagę na utrzymywanie odpowiedniego sposobu funkcjonowania.
Góry z samolotu
Źródło: en.wikipedia.org
Jeżeli jesteśmy chorzy, męczy nas kaszel, a na dodatek jeszcze mamy katar, to powinniśmy się zaopatrzyć w takie preparaty farmakologiczne, które dopomogą nam równocześnie walczyć skutecznie z jednym oraz z drugim.
komfort
Autor: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo bezcennych produktów, które pomagają tobie troszczyć się o zdrowie, znajduje się blisko. A więc, jeśli coś ci dokucza, przyjrzyj się głównie temu co zjadasz.


WSPAniałym i przystępnym dodatkiem, stosowanym od wieków jest czosnek.
metoda
Źródło: pixabay.com
Dotykają faktycznie dużą grupę ludzi, a wzrok bywa niestety niebywale istotnym zmysłem dla każdego człowieka.


Wady i choroby mogą okazywać się przeróżne.
fitness
Osoby, które szczególnie dbają o swój wygląd i siłę fizyczną, zatem te, które wiele czasu lubią spędzać na siłowni, na pewno wiele wiedzą o wielu różnorodnych suplementach Diety, które (jeśli są używane w odpowiedzialny sposób) mogą im bardzo pomóc przy robieniu różnego typu ćwiczeń.


Aktualnie jednym z najpopularniejszych takich preparatów jest białko BCAA, które wzmacnia tkanki mięśniowe i polepsza całą kondycję.
ziarna kawy
Autor: Andreas Poike
Źródło: http://www.flickr.com
Zdaniem wielu specjalistów otyłość jest przypadłością XXI wieku. Może doprowadzić ona do wielu niebezpiecznych chorób, między innymi zawału mięśnia sercowego czy cukrzycy.
Naturalnie piękna z biomezoterapią
Autor: WyspaSkarbow.pl
Źródło: WyspaSkarbow.pl
Jeśli zdecydujemy się prowadzić pewien styl życia, to musimy wykonać wszystko, by nasze zachowania okazały się być odpowiednie i byśmy mieli szansę uzyskać założone efekty.
piłka nożna
Autor: Artur Potosi
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś przecież cały czas wyczerpana. Ten cały zgiełk, pośpiech i codzienne czynności. Chciałabyś codziennie nie wyłącznie prowadzić potomstwo do przedszkola, lecz potem także jeszcze iść do pracy.