Home

natura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana przypadłość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem lub stresem. Niestrawność mogłaby posiadać różne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w przełyku.


Mogą występować także wielokrotne odbijanie, uczucie pełności albo ucisk żołądka.
laryngolog
Autor: Evil Erin
Przygotowywana samodzielnie kiełbasa myśliwska czy wędzona dymem aromatyczna szyneczka, to wyśmienite przykłady produktów, jakie może produkować własna wędzarnia. Jest to interesujący pomysł na własną działalność - jeśli tylko szukasz aktualnie właściwego pomysłu na rentowny interes.


Większość ludzi, kiedy tylko wyczuje taki charakterystyczny zapach, z pewnością z przyjemnością zainteresowałaby się propozycją spółki, która takie smakołyki oferuje.
gilzy producent
Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Ci z silniejszą wolą zdecydowali się na rzucenie, natomiast następna grupa to zagorzali nałogowcy, którzy rozstania z papierosami zwyczajnie sobie nie wyobrażają.


Cena paczki papierosów może odstraszać, ale oczywiście odnajdą się się inne metody na cięcie kosztów tego nałogu.
ekologiczna szczoteczka do zębów
Autor: Erin Stoodley
Źródło: http://www.flickr.com
Czy o otoczenie można zadbać również podczas codziennej higieny? naturalnie, że tak, potrzeba tylko zastosować właściwe produkty. Na szczęście coraz łatwiej je zakupić w rodzimych sklepach.


Zakręcaj wodę, sięgnij po dobrą szczoteczkę
szpital
Autor: aussiegall
Źródło: http://www.flickr.com
Temat implantów jest obecny już od jakiegoś czasu, zaś opinie są bardzo różne. Wiele osób nie decyduje się na nie twierdząc, że wpływają one stany zapalne jamy ustnej, a jednocześnie to, że organizm błyskawicznie je odrzuca. A właściwie jak jest w rzeczywistości?
depresja
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Czy posiadasz czasami wrażenia specyficznego deja-vu? Takiego, które ukazuje się w chwilach ogromnego jesiennego kryzysu? Objawia się on w postaci zmęczenia niskimi temperaturami, brakiem słońca i krótkim dniem. Rozciąga się na jesień, zimę, a czasem i początek wiosny. Czasami bowiem wiosna nie przychodzi, więc w marcu czy kwietniu trzeba się liczyć z tym, że jest zimno, deszczowo, a może i śniegowo. Mieliśmy już takie początki wiosny w przeszłości.
Internet
Autor: Clarks
Dużo dzisiaj na rynku towarów przeznaczonych do pielęgnowania naszego ciała, jakie mogą się poszczycić niebywałą skutecznością. Czasem to rezultat zastosowania przy produkcji nowoczesnych substancji, jednakże równie często takie skutki daje sięganie po tradycyjne składniki znane ludziom od setek lat.


Z pewnością każdy nas potrafiłby wymieniać co najmniej kilka roślin, jakie posiadają właściwości terapeutyczne.
Sudety, góry
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Multum kobiet przykłada wielką wagę do pielęgnacji twarzy czy ciała. A co wolno oznajmić o dłoniach? Czy pamiętamy o ich wybornej pielęgnacji?


Pielęgnacja dłoni jest ogromnie ważka, w szczególności jeżeli powszednie wykonujemy multum rozmaitych obowiązków domowych, takich jak sprzątanie albo zmywanie.


swiatleku.pl
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Psycholog
Autor: Selden Vestrit
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się tak, że przy niewielkich dolegliwościach bólowych nie korzystamy zaraz z usług lekarza. Zazwyczaj nie chce nam się czekać wieczność na wizytę nieodpłatną, a równocześnie przy niewielkich dolegliwościach nie chcemy wydawać na lekarzy dużo pieniędzy.
aromat
Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Z bardzo dużą radością troszczą się o swoje włosy, skórę czy paznokcie. Dokładają wszelakich starań, aby zawsze wyglądać cudownie i szykownie.


Oczywiście marzeniem każdej jednej z pań jest także to, by jak najdłużej zachować młody wygląd.