Home

narząd

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
http://jojomobile.eu/oferta
Prawidłowa liczba mrugnięć oczu w ciągu minuty, powinna wynosić ok. 12 razy, ale w czasie pracy przy komputerze liczba ta spada ponad dwukrotnie. Udaremnia to niestety prawidłowe zwilżanie oka.


Ponadto długa praca przy ekranie ma wpływ na obniżenie umiejętności akomodacyjnych czy osłabiania mięśni oka.
ortopeda
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo przypadków w życiu, gdy potrzebujemy lekarza specjalisty. Istnieje dużo lekarzy rozmaitych specjalności, a jednym z nich jest ortopeda.
laryngolog
Medycyna stale idzie do przodu. Wciąż słyszymy o wynalezionych środkach, które mają być pomocne w walce z różnego rodzaju chorobami. Jednym z przykładów może być Kreontravix.
skóra
Autor: Jack Hastings
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach funkcjonowanie jest faktycznie ciężkie. Żyjemy w ciągłym zabieganiu, nie posiadamy czasu zadumać się czy też własny kręgosłup już zamierza powiedzieć: dość.
ginekologia estetyczna
Autor: Dennis Lucht
Źródło: http://www.flickr.com
Panie bardzo lubią dbać o swój wygląd, jak się ostatnio okazuje coraz częściej także w miejscach intymnych. Tu niestety duże zamieszanie robią porody, ponieważ często zdarzają różnego rodzaju naderwania, jakie mogą znacznie zmniejszyć wygodę codziennego funkcjonowania.
medycyna
Autor: Chris Photography~
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualne życie charakteryzuje się sporym popędem, nerwami i również ograniczeniem czasu na wszystko. Cierpią na tym nasi ukochani, z którymi czasami widzimy się w przelocie, przemieszczając się z nimi do pracy ewentualnie do szkoły lub wieczorem, gdy za moment pójdziemy się kłaść do łóżka.
trzustka choroby
Źródło: pixabay
Mimo tak ogromnej wiedzy, rozlicznych badań, upłynięcia tysięcy lat nadal nasze własne ciało ma przed nami sekrety. Wydaje się, że całkowicie nad nim zapanować nie sposób. Dlatego biznes wiążący się ze zdrowiem jest tak lukratywny - nie ustajemy w poszukiwaniach.