Home

ludzie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
świeże warzywa
Autor: emilee rader
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach wiele ludzi stara się niezwykle dbać o zdrowy tryb życia. Staramy się jak najwięcej poruszać, zapisujemy się na fitness. Nie zapominamy również o odpowiednim żywieniu.
Diety
Autor: PLATU korepetycje
Jeszcze jakiś czas temu ludzie, którzy mieli kłopoty ze wzrokiem, musieli nosić okulary. Zazwyczaj bywały one bardzo ciężkie i duże.
Chleb
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdemu życie układa się tak, jak powinno. Bywają tacy, którzy nie radzą sobie z kłopotami lub wpadają w złe środowisko. Z tego powodu popadają w nałogi, które niszczą ich zdrowie oraz często są w stanie odebrać też życie.
trzustka choroby
Źródło: pixabay
Pomimo tak ogromnej wiedzy, licznych badań, upłynięcia setek lat nadal nasze własne ciało skrywa przed nami tajemnice. Zdaje się, że kompletnie nad nim zapanować nie sposób. Dlatego biznes wiążący się ze zdrowiem jest tak dochodowy - nie ustajemy w poszukiwaniach.
sporty zimowe
Autor: Belenda Eco Care
Hulajnogi znane są każdemu z nas od wczesnego dzieciństwa. Bawiliśmy się dzięki nim nie jedynie my, lecz także nasi dziadkowie, chociaż zapewne prezentowały się one wówczas nieco inaczej.
blizna
Autor: Ungry Young Man
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie posiadają swobodny dostęp do mnóstwa używek. Alkohol, narkotyki w różnej postaci czy nawet papierosy to używki, które mogą nie tylko drastycznie zniszczyć zdrowie, ale przede wszystkim być powodem kryzysu w życiu. Jest to niestety wielokrotnie powodem konfliktów rodzinnych, rozwodów bądź nawet innych, bardziej niebezpiecznych sytuacji, bo osoba uzależniona nie widzi świata poza używką.
siodełko
Autor: Lidl
Źródło: Lidl
Rowery na nowo są rzeczywiście popularne i bardzo dobrze, bo przecież zyskuje na tym każdy z nas. Miasta są mniej głośne, a jednocześnie mniej zanieczyszczone. To na pewno ma wpływ również na nasze zdrowie, bo jazda na rowerze jest pomocna w zachowaniu najlepszej kondycji.
psycholog
Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Statystyki podają, że ponad trzydzieści procent zawartych małżeństw kończy rozwód. Niestety od wielu lat w tej materii utrzymuje się tendencja wzrostowa, a pary coraz częściej decydują się na ostateczne rozstanie zamiast walczyć o swój związek. Naturalnie zdarzają się sytuacje, w których nie ma najmniejszych szans na uratowanie małżeństwa, ale wiele rodzin mogłoby przetrwać kryzys, gdyby małżonkowie podjęli odpowiednie kroki. Jedną z najlepszych metod pracy nad związkiem jest terapia małżeńska. Jeszcze kilka lat temu ten rodzaj terapii uważany był za coś wydumanego, zbytecznego, dziś na szczęście coraz więcej osób przekonuje się o jej skuteczności.
estetyka twmedyarzy warszawa
Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu
Nasz świat jest oparty na sprawach powierzchownych. Każdy ma wyglądać w sposób perfekcyjny pod groźbą nieprzyjemnych uwag ze strony otoczenia. Obserwujemy, że nawet młode dziewczynki porzucają dzieciństwo aby poczuć się atrakcyjnie malując się i dokładając wszelkich starań by wyglądać jak piękna modelka z kolorowych czasopism.