Home

lekarze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
usg
Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Chcąc doglądać należycie o swoje zdrowie należy absolutnie pamiętać o regularnych badaniach u różnych lekarzy. Jedynie dzięki wizytom kontrolnym potrafimy stosownie nadzorować własne zdrowie i analizować wszystkie niepokojące symptomy.
fartuch i stetoskop
Autor: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com
Przeważnie zalecany okazuje się być dermatolog Ursynów. Jeżeli na naszej skórze pojawiają się pieprzyki, mało estetyczne przebarwienia albo krostki, zaczynamy się martwić, że nie prezentuje się ona tak gładko jakbyśmy tego chcieli i że nie prezentujemy się tak wspaniale, jak nam na tym zależy.
kreontravix
Autor: The All-Nite Images
Źródło: http://www.flickr.com
Przy małych dolegliwościach często sami możemy sobie pomóc, lecz kiedy coś doskwiera nam przez długi czas, musimy uzyskać diagnozę od lekarza. Co dobrze jest mieć w naszej apteczce i wziąć zanim umówimy się do lekarza?
laryngolog
Autor: iStock
Źródło: iStock
Łysienie plackowate występuje zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dolegliwość jest w stanie pojawić się w każdym wieku, ale u większej części ludzi początkowe symptomy występują w czasie dzieciństwa, albo dorastania.
lekarz
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Rejestrowanie na wizytę do przychodni czasem staje się koniecznością, której najczęściej unikamy jak ognia. Wiele osób zwleka z udaniem się do dentysty tak długo, jak to tylko możliwe - kiedy jednakże ból zęba trzonowego staje się nie do opanowania, wtedy widok fotela stomatologicznego może okazać się, o dziwo, krzepiący.
Stetoskop lekarski
Autor: Dr.Farouk
Źródło: http://www.flickr.com
Stan zdrowia pacjentów z roku na rok ulega pogorszeniu. Coraz więcej Polaków choruje. Dawniej wyłącznie najstarsze osoby doświadczały dokuczliwych chorób. Teraz choroby są udziałem coraz to młodszych mieszkańców. Choroby serca, nadciśnienie, nowotwory czy choroby neurologiczne dotykają wiele osób, bez względu na ich wiek.
tłuszcz
Autor: Hotel **** Medical Spa Malinowy
AZS to choroba, na jaką nie ma jeszcze leku. Można wyłącznie minimalizować objawy, stosując kosmetyki.


Swędzenie, podstawowy symptom atopowego zapalenia skóry, jest podobno gorsze aniżeli ból.
zdjecia
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma się czemu dziwić - w końcu nasz wygląd przyciąga płeć przeciwną, gwarantuje nam pewności siebie i jest naszą prawdziwą wizytówką. Warto jest się zatem postarać o to, by być w jak najlepszej kondycji. Okazuje się jednak, że niekiedy nie wystarczy nam zwykły makijaż, wizyta u kosmetyczki czy nowa fryzura zrobiona przez znanego stylistę.
ciąża
Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com
U nas żyje mnóstwo rodzin, które od bardzo dawna odczuwają kłopot braku zapłodnienia. Decydowanie się na dziecko – czy to może się stać wkrótce pewnym przywilejem? Zwracając uwagę na dawane przez ekspertów teraz możliwości, jakie zaoferować może takim parom już dzisiaj in vitro, widać systematyczne wdrażanie nowatorskich technik.
lek
Autor: www.scandic-food.pl
Źródło: www.scandic-food.pl
Aktualnie funkcjonujemy coraz szybciej. Dynamiczne tempo ma jednak swoją cenę, jaką płaci nasze ciało – coraz zauważalnie się „eksploatując” każdego dnia.


Ciału po prostu należy dopomóc w codziennych trudach.