Home

lekarze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
usg
Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Chcąc doglądać należycie o swoje zdrowie trzeba absolutnie pamiętać o regularnych badaniach u przeróżnych lekarzy. Tylko dzięki wizytom kontrolnym możemy właściwie nadzorować swoje zdrowie oraz rozważać wszelkie niepokojące symptomy.
fartuch i stetoskop
Autor: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com
Często zalecany okazuje się być dermatolog Ursynów. Jeżeli na naszej skórze pojawiają się pieprzyki, mało estetyczne przebarwienia lub krostki, rozpoczynamy się zamartwiać, że nie prezentuje się ona tak pięknie jakbyśmy tego chcieli oraz że nie wyglądamy tak pięknie, jak nam na tym zależy.
kreontravix
Autor: The All-Nite Images
Źródło: http://www.flickr.com
Przy małych bólach zwykle sami jesteśmy w stanie sobie pomóc, ale gdy coś doskwiera nam przez długi czas, powinniśmy poradzić się lekarza. Co warto mieć w domowej apteczce i wziąć zanim pójdziemy do lekarza?
laryngolog
Autor: iStock
Źródło: iStock
Łysienie plackowate występuje zarówno u najmłodszych, jak i dojrzałych. Dolegliwość jest w stanie ujawnić się w dowolnym wieku, ale u większości ludzi początkowe objawy następują w czasie dziecięctwa, czy też dojrzewania.
lekarz
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Rejestrowanie na wizytę do przychodni czasem staje się koniecznością, której najczęściej unikamy jak ognia. Wiele osób zwleka z pójściem się do dentysty tak długo, jak to tylko możliwe - kiedy jednakże ból zęba mądrości staje się nie do zniesienia, wtedy widok fotela dentystycznego może okazać się, o dziwo, krzepiący.
Stetoskop lekarski
Autor: Dr.Farouk
Źródło: http://www.flickr.com
Stan zdrowia pacjentów z roku na rok ulega zepsuciu. Coraz więcej mieszkańców choruje. Niegdyś wyłącznie najstarsze osoby doświadczały ciężkich chorób. Aktualnie choroby są udziałem coraz to młodszych obywateli. Choroby serca, nadciśnienie, nowotwory czy choroby neurologiczne dotykają wiele osób, bez względu na wiek.
tłuszcz
Autor: Hotel **** Medical Spa Malinowy
Atopowe zapalenie skóry jest to choroba, na jaką nie ma jeszcze lekarstwa. Możesz wyłącznie łagodzić oznaki, stosując kosmetyki.


Świerzbienie, główny objaw atopowego zapalenia skóry, jest ponoć gorsze aniżeli ból.
zdjecia
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma się czemu dziwić - w końcu nasza aparycja przyciąga płeć przeciwną, gwarantuje nam pewności siebie i jest naszą prawdziwą wizytówką. Warto jest się więc postarać o to, aby wyglądać jak najlepiej. Okazuje się w rzeczywistości, że niekiedy nie wystarczy nam zwykły makijaż, wizyta w salonie kosmetycznym czy nowa fryzura wykonana przez znanego stylistę.
ciąża
Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com
U nas żyje mnóstwo rodzin, co od bardzo dawna odczuwają problem braku zapłodnienia. Posiadanie dziecka – czy to stanie się wkrótce pewnym przywilejem? Jeżeli chodzi o oferowane przez fachowców teraz możliwości, które zaproponować może takim parom już dzisiaj in vitro, widać systematyczne wdrażanie nowoczesnych technik.
lek
Autor: www.scandic-food.pl
Źródło: www.scandic-food.pl
Obecnie prosperujemy coraz intensywniej. Szybkie tempo posiada jednak swą cenę, jaką płaci nasz organizm – coraz zauważalnie się „eksploatując” z każdym dniem.


Organizmowi po prostu należy dopomóc w codziennych trudach.