Home

lekarze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
usg
Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Pragnąc dbać właściwie o swoje zdrowie potrzeba bezwzględnie pamiętać o regularnych badaniach u przeróżnych specjalistów. Jedynie dzięki wizytacjom kontrolnym potrafimy właściwie monitorować własne zdrowie i sprawdzać wszelkie niepokojące symptomy.
fartuch i stetoskop
Autor: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com
Często zalecany będzie dermatolog Ursynów. Jeżeli na naszej skórze pokazują się pieprzyki, dziwne plamki albo krostki, rozpoczynamy się martwić, że nie przedstawia się ona tak gładko jakbyśmy tego chcieli oraz że nie prezentujemy się tak wspaniale, jak nam na tym zależy.
kreontravix
Autor: The All-Nite Images
Źródło: http://www.flickr.com
Przy małych dolegliwościach często sami możemy sobie pomóc, lecz kiedy coś doskwiera nam przez długi czas, powinniśmy pójść do lekarza. Co powinniśmy mieć w naszej apteczce i zażyć zanim zaplanujemy wizytę u doktora?
laryngolog
Autor: iStock
Źródło: iStock
Łysienie plackowate występuje zarówno u najmłodszych, jak i dorosłych. Dokuczliwość jest w stanie ujawnić się w dowolnym wieku, jednak u większości osób początkowe objawy występują w czasie dzieciństwa, lub dorastania.
lekarz
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zapisywanie na wizytę do ośrodka niekiedy staje się koniecznością, której najczęściej unikamy jak ognia. Wiele osób zwleka z udaniem się do dentysty tak długo, jak to tylko możliwe - kiedy jednakże ból zęba trzonowego staje się nie do wyleczenia własnymi sposobami, wtedy widok fotela stomatologicznego może okazać się, o dziwo, zbawienny.
Stetoskop lekarski
Autor: Dr.Farouk
Źródło: http://www.flickr.com
Stan zdrowia pacjentów z roku na rok ulega pogorszeniu. Coraz więcej Polaków choruje. Dawniej wyłącznie najstarsze osoby doświadczały dokuczliwych chorób. Teraz choroby są udziałem coraz to młodszych mieszkańców. Choroby serca, nadciśnienie, nowotwory czy choroby neurologiczne dotykają wiele osób, bez względu na ich wiek.
tłuszcz
Autor: Hotel **** Medical Spa Malinowy
AZS to choroba, na jaką nie ma jeszcze leku. Można wyłącznie minimalizować objawy, stosując kosmetyki.


Swędzenie, podstawowy symptom atopowego zapalenia skóry, jest podobno gorsze aniżeli ból.
zdjecia
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma się czemu dziwić - w końcu nasz wygląd przyciąga płeć przeciwną, gwarantuje nam pewności siebie i jest naszą prawdziwą wizytówką. Warto jest się zatem postarać o to, by być w jak najlepszej kondycji. Okazuje się jednak, że niekiedy nie wystarczy nam zwykły makijaż, wizyta u kosmetyczki czy nowa fryzura zrobiona przez znanego stylistę.
ciąża
Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com
U nas żyje mnóstwo rodzin, co od bardzo dawna odczuwają kłopot braku zapłodnienia. Decydowanie się na dziecko – czy to może się stać wkrótce pewnego rodzaju przywilejem? Jeżeli chodzi o oferowane przez specjalistów dzisiaj możliwości, które zapewnić może takim parom już dzisiaj in vitro, dostrzega się systematyczne wdrażanie nowatorskich technik.
lek
Autor: www.scandic-food.pl
Źródło: www.scandic-food.pl
Obecnie działamy coraz intensywniej. Dynamiczne tempo posiada jednak swoją cenę, którą płaci nasz organizm – coraz szybciej się „eksploatując” każdego dnia.


Organizmowi po prostu trzeba pomóc w powszednich trudach.