Home

lekarze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
ciąża
Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com
U nas żyje mnóstwo rodzin, co od bardzo dawna odczuwają problem braku zapłodnienia. Posiadanie dziecka – czy to stanie się wkrótce pewnym przywilejem? Jeżeli chodzi o oferowane przez fachowców teraz możliwości, które zaproponować może takim parom już dzisiaj in vitro, widać systematyczne wdrażanie nowoczesnych technik.
lek
Autor: www.scandic-food.pl
Źródło: www.scandic-food.pl
Współcześnie żyjemy coraz szybciej. Dynamiczne tempo ma jednak swoją cenę, którą płaci nasze ciało – coraz szybciej się „eksploatując” każdego dnia.


Organizmowi zwyczajnie trzeba pomóc w powszednich trudach.
narzędzia dentysty
Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle, kiedy mamy problemy wraz ze zdrówkiem, pierwsza rzecz jaka to nam przyłazi do głowy, to pójście do lekarza. Jednakże sporo osób z nas samych posiada z tym problem, albowiem albo nie posiada za bardzo czasu, aby się tam przejść, albo po prostu nie znosi w to miejsca łazić - niezależnie od problemiku jaki posiadamy, problemik pozostaje jednak ten sam - łapie nas choróbsko, albo mamy jakąś infekcję.
uzależnienie
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Leczenie okulistyczne jest jednym z wielu, które jesteśmy zmuszeni wykonywać w miarę regularnie.


By być pewnym, że naszym oczom nic nie dolega należy systematycznie przychodzić na wizytę do okulisty.
na basenie - Hiszpania
Autor: Fresco Tours
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowe badania profilaktyczne warto robić raz do roku. Najprostsze badania zapobiegawcze to badanie krwi i morfologia.


Poza tym powinniśmy też wykonać badania profilaktyczne, ażeby wiedzieć jak ma się nasz cholesterol oraz czy nie podskoczył nam cukier.
ubrania - fotografijka
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele ludzi w dzisiejszych czasach robi coś, by prezentować się lepiej. Każdy posiada inny system ćwiczeń, ale wszystkich musi zjednoczyć troska o własny organizm - aby nie zabrakło mu węglowodanów i innych istotnych substancji.
zdrowe jedzenie
Autor: andrechinn
Źródło: http://www.flickr.com
Olśniewający uśmiech niewątpliwie ma niesłychanie wielką moc. Dodaje pewności siebie, sprawia, iż jesteśmy dużo lepiej odbierani przez otoczenie, łatwiej nawiązujemy kontakty, odnosimy sukces w życiu osobistym i zawodowym.
zdrowie - krajobraz
Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli przeprowadziłeś się akurat do innego miasta, niewątpliwie pierwszą rzeczą, o którą powinieneś zadbać, jest znalezienie dobrych lekarzy w okolicy.
fizjoterapia
Autor: Shama Kern
Źródło: http://www.flickr.com
Niełatwo dziś żyć nie zadbawszy mocno o swoje zdrowie. Niestety, wypadki czasem zdarzają się każdemu, utrudniając osobom zwyczajne funkcjonowanie. Odpowiednia rehabilitacja pourazowa bywa wtedy bardzo istotna. Mocno skraca czas powrotu do normalnych działań, jak również może zapobiegać nawrotom niektórych dolegliwości.
dziecko u stomatologa
Autor: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Źródło: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Wizyta u stomatologa prawnie nigdy nie budzi pozytywnych skojarzeń. Rzecz oczywista do mieszkania wraca się z nieukrywaną ulgą, ale nawet taka perspektywa nie jest w stanie złagodzić obaw połączonych z samą wizytą. A takie wizyty jesteśmy w stanie podzielić na mniej bądź bardziej stresujące i te, które powodują wręcz paniczny strach.