Home

lek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
otyłość
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom, bardzo dużo ludzi ma w posiadaniu w obecnej chwili problemy emocjonalne. Kiedyś się o nich nie rozmawiało - teraz jednak ów temacik zaprzestał być tematem spod typu "Tabu", i często możemy natykać się na niego wewnątrz telewizji, gazecie, czy też najbardziej dużym źródle informacji - sieci internetowej.
na basenie - Hiszpania
Autor: Fresco Tours
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowe badania profilaktyczne warto robić raz na rok. Najprostsze badania zapobiegawcze to badanie krwi oraz morfologia.


Poza tym należy też wykonać badania profilaktyczne, aby wiedzieć jak ma się nasz cholesterol oraz czy nie podskoczył nam poziom cukru .
Kobieta w ciąży
Autor: Sweet.Crazy.Pics
Źródło: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, że pewny bardzo znany, chociaż nie za bardzo uwielbiany fach jest mylony z innym, chociaż bardzo zbliżonym? Tak jest szczególnie od chwili dotarcia naszej ojczyzny do Unii Europejskiej, gdyż prawo Unii Europejskiej zadecydowało o ujednoliceniu tych zawodów.
zwyrodnienie stawów
Autor: SMG/KRC Millward Brown
Choroba zwyrodnieniowa było niegdyś schorzeniem osób starszych, współcześnie dotyczy coraz młodszych Pacjentów.


Zwyrodnienie stawów to przede wszystkim ból oraz ograniczenia ruchomości stawów.
terapeuta
Autor: MVolkmann
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało osób skarży się na różne dolegliwości. Na boleść stawów choruje coraz więcej ludzi. Ból ten jest niezwykle uciążliwy oraz odbiera okazję zwyczajnego działania.
Szpital Nouvel Hopital d’Estaing
Autor: Reynaers Polska
Źródło: Reynaers Polska
Jaką? Otyłością. Bardzo wielu ludzi nie tylko w dojrzałym wieku, lecz też dzieci czy nastolatków dotyka ten kłopot. To przykre, ale troszkę bagatelizuje się ten problem, a następstwa otyłości mogą okazywać się naprawdę groźne dla zdrowia.


Skąd to się bierze? Szczególnie zbyt mała ilość ruchu i siedzący tryb życia - to najogromniejsi sprzymierzeńcy otyłości, no i to jasne nader tłusta dieta.
piegi na kolanach
Autor: DesultoryMe
Źródło: http://www.flickr.com
Nie trzeba zamieniać mieszkania w aptekę, ale domową apteczkę warto mieć. Trzymane pod ręką opatrunki mogą uratować życie. Zaś podane odpowiednio wcześniej lekarstwa mogą pomóc ustrzec się wizyty u doktora.


Dowiedz się, co musi znaleźć się w domowej apteczce.
ludzie
Autor: AJ Cann
Źródło: http://www.flickr.com
Czy instruktaże pierwszej pomocy są obowiązkowe? Na podstawie których przepisów prawnych pracodawca ma ów obowiązek? Co ile lat mogą odbywać się instruktaże pierwszej pomocy pracowników?
usługi
14-dniowe oczyszczanie ciała absolutnie nie oznacza, że powinieneś zmieniać swą rutynę. Starczy usunąć z niej wszystko to, co Twojemu ciału nie służy.


Powinieneś obrać metodę, jaka umożliwi Ci pozbycie się toksyn z układu.
choroby jamy ustnej
Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com
Jama ustna bywa wbrew pozorom pojedynczym z ważniejszych elementów naszego ciała - oraz jak się okazuje jednym z tych, które najłatwiej poddają się infekcjom i chorobom.