Home

laser

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
http://jojomobile.eu/oferta
Prawidłowa ilość mrugnięć oka w ciągu minuty, powinna wynosić ok. 12 razy, ale podczas pracy przy komputerze ilość ta zmniejsza się ponad dwukrotnie. Uniemożliwia to niestety prawidłowe nawilżanie oka.


Ponadto długa praca przy ekranie ma wpływ na zmniejszenie zdolności akomodacyjnych czy też osłabienia mięśni oczu.
ginekolog
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Wysiłkowe nietrzymanie moczu to powszechny kłopot dotykający panie w wieku menopauzalnym jak też po więcej aniżeli jednym porodzie. Szacuje się, że co piąta pani boryka się z tym schorzeniem. W obydwu wypadkach jest to następstwo rozciągnięcia pochwy oraz nadwątlenia mięśni dna miednicy, skutkiem czego przekształca się kąt nachylenia cewki . Wysiłkowe nietrzymanie moczu postępuje wraz z wiekiem, zaś leczone we wczesnej fazie daje szanse na kompletne wyleczenie przy zastosowaniu laserowych technik. Wysiłkowe nietrzymanie moczu przejawia się mimowolnym popuszczaniem moczu nawet w czasie niedużego wysiłku takiego jak: śmiech lub w czasie dźwigania.
Oczy
Autor: spatz_2011
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki temu lekarz może przyczynić się do wyleczenia wielu schorzeń siatkówki, m.in. jaskry, retinopatii cukrzycowej czy zakrzepów naczyń. Jak działa laseroterapia i co należy wiedzieć, jeśli i my jesteśmy zdecydowani na niniejszy zabieg? Wspomniana laseroterapia przede wszystkim polega na punktowym naświetlaniu zmian patologicznych siatkówki za pomocą lasera. Dzięki temu niszczone są niewystarczająco ukrwione części siatkówki, co zapobiega rozwojowi określonej przypadłości oraz nie pozwala na powstanie powikłań. Oprócz tego przedstawiana metoda leczenia ma właściwości zmniejszające obrzęk siatkówki, a także minimalizuje zagrożenie jej odwarstwienia.
zdrowie - image
Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy cierpią na słaby wzrok niejednokrotnie rozmyślają o laserowej korekcji oczu. Jednak, jak pokazują statystyki, to nie brak pieniędzy, a najzwyczajniej w świecie obawa jest kluczową przeszkodą.
urządzenie dezynfekujące
Autor: YUCHIA CHUNG
Źródło: http://www.flickr.com
Goniąc za pięknem i urodą panie są w stanie rzeczywiście sporo poświęcić. Dawniej w wielu przypadkach mogło się to skończyć na stracie zdrowia a nawet życia, aktualnie zabiegi są znacznie bezpieczniejsze, lecz niektóre dość drogie.
Gastroskopia – badanie bardzo potrzebne...
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Wbrew wszelkim pozorom noszenie okularów czy soczewek kontaktowych nie jest jedynym sposobem na walkę z wadami wzroku. W rzeczywistości powstała jeszcze jedna, niewiarygodnie skuteczna metoda, choć nie każdy się jej poddaje, szczególnie z powodu konkretnego faktu, iż w ogóle nie jest refundowana.
dziewczyna
Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje coraz więcej sposobów, na skuteczne pozbycie się wady wzroku, przez to właśnie powinniśmy sprawdzić, który z nich będzie najlepszy dla nas. Im lepiej go pod siebie dopasujemy, tym bardziej mamy szansę być usatysfakcjonowani z pozyskanych efektów.


Czy wiemy na czym polega ortokorekcja


Powinniśmy się namyślić nad tym, w jaki sposób chcemy usunąć naszą wadę wzroku, a również uzgodnić z okulistą, który z proponowanych sposobów będzie dla nas odpowiedni.
kłopot
Autor: metoc
Problemy naczyniowe bywają niezwykle trudne. Co ważne odzywają się dosyć często i nie należy ich pomijać, ponieważ mogą być groźne dla ogólnego stanu zdrowotnego.
laserowa korekcja wzroku
Autor: Dmitry Fablov
Źródło: http://www.flickr.com
Wzrok to jeden z najbardziej istotnych zmysłów osoby ludzkiej. Ludzie nie uzmysławiają sobie jak niełatwe jest bycie, jeżeli nie posiada się poprawnego i ostrego widzenia. Podążając niniejszym trybem myślenia za osobę niepełnosprawną uważa się wyłącznie taką, jaka jeździ na wózku dla niepełnosprawnych w czasie gdy, co mogłoby zostać dla persony nie powiązanej z tą tematyką niezrozumiałe, tzw. kartka parkingowa należy się także postaci, która mogłaby bez kłopotu skakać, lecz ma nieuleczalnie słaby wzrok.


Szczęśliwie w obecnych dniach co poniektóre choroby oczu można jednak wyleczyć za pomocą nowoczesnej technologii.
bieganie
Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
wzrok jest najważniejszym organem, z jakiego korzystamy wszyscy, dlatego też trzeba dbać o swoje oczy przez całe życie. Jednak praca przy słabym świetle czy ciągłe patrzenie w monitory powodują, że może się zacząć pogarszać.