Home

laser

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
http://jojomobile.eu/oferta
Normalna ilość mrugnięć oczu w trakcie minuty, powinna wynosić ok. 12 razy, jednak w czasie pracy przy komputerowym monitorze ilość ta spada ponad 2 razy. Udaremnia to niestety normalne nawilżanie oka.


Ponadto długotrwała praca przy komputerze ma wpływ na obniżenie zdolności akomodacyjnych czy osłabiania mięśni oka.
ginekolog
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Wysiłkowe nietrzymanie moczu to częsty problem dotykający kobiety w wieku okołomenopauzalnym i wieloródek. Szacuje się, iż co piąta kobieta boryka się z tym schorzeniem. W obydwu wypadkach jest to konsekwencja rozciągnięcia pochwy i osłabienia mięśni dna miednicy, skutkiem czego zmienia się kąt nachylenia cewki . WNM postępuje z wiekiem, natomiast kurowane we wczesnej fazie daje szanse na kompletne wyleczenie przy zastosowaniu laserowych technik. Wysiłkowe nietrzymanie moczu objawia się odruchowym popuszczaniem moczu nawet w trakcie niewielkiego wysiłku takiego jak: śmiech czy podczas dźwigania.
Oczy
Autor: spatz_2011
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki temu lekarz jest w stanie przyczynić się do wykurowania wielu chorób siatkówki, w tym jaskry, retinopatii cukrzycowej lub zakrzepów naczyń. Jak działa laseroterapia i co należy wiedzieć, jeśli i my jesteśmy zdecydowani na niniejszy zabieg? Wspomniana laseroterapia nade wszystko jest punktowym naświetlaniem zmian patologicznych siatkówki przy pomocy lasera. Przez to niszczone są niewystarczająco ukrwione części siatkówki, co uniemożliwia postęp określonej choroby i nie pozwala na wystąpienie powikłań. Ponadto prezentowana metoda leczenia ma właściwości ograniczające obrzęk siatkówki, jak również minimalizuje ryzyko jej odwarstwienia.
zdrowie - image
Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy, którym doskwiera słaby wzrok bardzo często rozmyślają o laserowej korekcji oczu. Aczkolwiek, jak się okazuje, to nie niedobór pieniędzy, a najzwyczajniej w świecie obawa jest główną przeszkodą.
urządzenie dezynfekujące
Autor: YUCHIA CHUNG
Źródło: http://www.flickr.com
Goniąc za pięknem i urodą panie są w stanie rzeczywiście sporo poświęcić. Dawniej w wielu przypadkach mogło się to skończyć na stracie zdrowia a nawet życia, aktualnie zabiegi są znacznie bezpieczniejsze, lecz niektóre dość drogie.
Gastroskopia – badanie bardzo potrzebne...
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Wbrew wszelkim pozorom noszenie okularów czy soczewek kontaktowych nie jest jedynym sposobem na walkę z wadami wzroku. W rzeczywistości powstała jeszcze jedna, niewiarygodnie skuteczna metoda, choć nie każdy się jej poddaje, szczególnie z powodu konkretnego faktu, iż w ogóle nie jest refundowana.
dziewczyna
Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje coraz więcej sposobów, na skuteczne pozbycie się wady wzroku, przez to właśnie powinniśmy sprawdzić, który z nich będzie najlepszy dla nas. Im lepiej go pod siebie dopasujemy, tym bardziej mamy szansę być usatysfakcjonowani z pozyskanych efektów.


Czy wiemy na czym polega ortokorekcja


Powinniśmy się namyślić nad tym, w jaki sposób chcemy usunąć naszą wadę wzroku, a również uzgodnić z okulistą, który z proponowanych sposobów będzie dla nas odpowiedni.
kłopot
Autor: metoc
Kłopoty naczyniowe bywają niezwykle trudne. Co ważne ujawniają się dosyć często oraz nie wolno ich bagatelizować, ponieważ mogą stanowić zagrożenie dla ogólnego stanu zdrowia.
laserowa korekcja wzroku
Autor: Dmitry Fablov
Źródło: http://www.flickr.com
Wzrok to jeden z najbardziej istotnych zmysłów osoby ludzkiej. Ludzie nie uzmysławiają sobie jak niełatwe jest bycie, jeżeli nie posiada się poprawnego i ostrego widzenia. Podążając niniejszym trybem myślenia za osobę niepełnosprawną uważa się wyłącznie taką, jaka jeździ na wózku dla niepełnosprawnych w czasie gdy, co mogłoby zostać dla persony nie powiązanej z tą tematyką niezrozumiałe, tzw. kartka parkingowa należy się także postaci, która mogłaby bez kłopotu skakać, lecz ma nieuleczalnie słaby wzrok.


Szczęśliwie w obecnych dniach co poniektóre choroby oczu można jednak wyleczyć za pomocą nowoczesnej technologii.
bieganie
Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
wzrok jest najważniejszym organem, z jakiego korzystamy wszyscy, dlatego też trzeba dbać o swoje oczy przez całe życie. Jednak praca przy słabym świetle czy ciągłe patrzenie w monitory powodują, że może się zacząć pogarszać.