Home

lęk

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
ginekologia estetyczna
Autor: Dennis Lucht
Źródło: http://www.flickr.com
Panie bardzo lubią dbać o to, jak wyglądają, jak się ostatnio okazuje bardzo chętnie również w intymnych miejscach. Tu niestety duże zamieszanie robią porody, często się bowiem przytrafiają się różnego rodzaju naderwania, które mogą znacznie zmniejszyć komfort codziennego życia.
otyłość
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom, bardzo dużo ludzi ma w posiadaniu w obecnej chwili problemy emocjonalne. Kiedyś się o nich nie rozmawiało - teraz jednak ów temacik zaprzestał być tematem spod typu "Tabu", i często możemy natykać się na niego wewnątrz telewizji, gazecie, czy też najbardziej dużym źródle informacji - sieci internetowej.
małe dziecko
Autor: Raime Amin
Źródło: http://www.flickr.com
O zmniejszającej się liczbie ludności na świecie decyduje wiele istotnych czynników. Egzystencja i wzór rodziny znacząco się zmodyfikowały w przeciągu ostatnich okresów czasu.
Korzystanie z komputera
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Uzależnienie to stan psychiczny i fizyczny, wynikający z wpływu pomiędzy organizmem a substancją psychoaktywną, objawiający się koniecznym korzystaniem z Internetu stale lub czasowo, by doznać jego oddziaływania lub ustrzec się nieprzyjemnego nastroju który jest rezultatem odstawienia.