Home

lęk

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Lekarz
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie moglibyśmy bez zdenerwowania leczyć swe zęby w specjalistycznych przychodniach. Dentyści troszczą się o to, żeby skutecznie leczyć zęby, by ślicznym uśmiechem cieszyć się długie lata.
ginekologia estetyczna
Autor: Dennis Lucht
Źródło: http://www.flickr.com
Panie bardzo lubią dbać o swój wygląd, jak się ostatnio okazuje coraz częściej także w miejscach intymnych. Tu niestety duże zamieszanie robią porody, ponieważ często zdarzają różnego rodzaju naderwania, jakie mogą znacznie zmniejszyć wygodę codziennego funkcjonowania.
otyłość
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Przeciwko pozorom, niewiarygodnie dużo person posiada w obecnej chwili problemiki natury emocjonalnej. Niegdyś się na ich temat nie rozmawiało - w tej chwili jednak ów temacik zaprzestał być temacikiem typu "Tabu", oraz najczęściej możemy natykać się na niego w telewizji, gazecie, czy największym źródle informacji - wewnątrz sieci internetowej.
małe dziecko
Autor: Raime Amin
Źródło: http://www.flickr.com
O niżu demograficznym na ziemii decyduje sporo istotnych aspektów. Egzystencja i model rodziny znacząco się zmodernizowały w ciągu ostatnich okresów czasu.
Korzystanie z komputera
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Uzależnienie to nastrój psychiczny i fizyczny, wynikający z interakcji pomiędzy organizmem a środkiem, uzewnętrzniający się koniecznym korzystaniem z Internetu ciągle lub okresowo, by doświadczyć jego oddziaływania albo ustrzec się przykrego samopoczucia który jest konsekwencją odstawienia.