Home

kapsułki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana dolegliwość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem albo stresem. Niestrawność może mieć przeróżne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w gardle.


Mogłyby wystąpić również częste odbijanie, poczucie przepełnienia albo ucisk brzucha.
Leki i suplementy diety
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie na farmaceutycznym rynku jest dużo leków jak również rozmaitych suplementów diety. Bezsprzecznie każde mają różne działanie. Lecz z całą pewnością stworzone zostały, aby przynieść ulgę podczas bólu bądź świetnie odżywić zmęczony organizm.
Ćwiczenia na siłowni
Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec pragnie uzyskać jak najwspanialsze efekty. Tyczy się to zarówno osób, które uprawiają przeróżne dyscypliny sportowe, jak też tych, którzy pragną uzyskać imponującą sylwetkę. Ci ostatni to przeważnie kulturyści, którym idzie o to, żeby wypracować piękną, beztłuszczową muskulaturę. Takie działania nie zaliczają się do najłatwiejszych, ponieważ wymagają forsownych treningów, właściwego odżywiania, jak też do dostarczania organizmowi najistotniejszych składników.
Praca przy komputerze
Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli po odsłonięciu zasłon na zewnątrz pod swym oknem ujrzysz bałwana, znaczy to, że okres zimowy ma się w najlepsze. Należy żałować, że oznacza to również, że należy trochę grubiej się odziewać, gdyż można nietrudno się przeziębić oraz, w tym gorszym wypadku, można by zarazić również różne osoby w naszym otoczeniu.
picie syropu prawoślazowego na chorobę i kaszel
Źródło: pixabay.com
Choć zazwyczaj większość ludzi ma problemy z przeziębieniem zwłaszcza w okresie jesiennym lub wiosennym, coraz częściej występują choroby także na przykład w trakcie upalnego lata. Winne są nie tylko ostatnio bardzo kapryśne warunki pogodowe, wręcz nieraz zaskakujące, ale również na przykład brak bądź zbyt intensywne działanie klimatyzacji i tym podobne. Jak poradzić sobie z uporczywym kaszlem, który jest wówczas jedną z cięższych przypadłości zdrowotnych?