Home

kapsułki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
lek na zgagę
Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
Niestrawność to często spotykana przypadłość, która może być wywołana zbyt ciężką dietą, przejedzeniem lub stresem. Niestrawność mogłaby posiadać różne symptomy, m.in. ból za mostkiem, w nadbrzuszu albo pieczenie w przełyku.


Mogą występować także wielokrotne odbijanie, uczucie pełności albo ucisk żołądka.
Leki i suplementy diety
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie na farmaceutycznym rynku jest dużo leków jak również rozmaitych suplementów diety. Bezsprzecznie każde mają różne działanie. Lecz z całą pewnością stworzone zostały, aby przynieść ulgę podczas bólu bądź świetnie odżywić zmęczony organizm.
Ćwiczenia na siłowni
Autor: Morten Skovgaard
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec chce osiągać jak najwspanialsze wyniki. Dotyczy to w równym stopniu osób, które uprawiają przeróżne dyscypliny sportowe, jak też tych, którzy pragną wypracować imponującą sylwetkę. Ci ostatni to najczęściej kulturyści, którym zależy na tym, żeby wypracować imponującą, beztłuszczową rzeźbę ciała. Podobne działania nie zaliczają się do najłatwiejszych, ponieważ zobowiązują do regularnych treningów, właściwego odżywiania, jak też do dostarczania organizmowi najważniejszych składników.
Praca przy komputerze
Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli po odsłonięciu zasłon na zewnątrz pod swym oknem ujrzysz bałwana, znaczy to, że okres zimowy ma się w najlepsze. Należy żałować, że oznacza to również, że należy trochę grubiej się odziewać, gdyż można nietrudno się przeziębić oraz, w tym gorszym wypadku, można by zarazić również różne osoby w naszym otoczeniu.
picie syropu prawoślazowego na chorobę i kaszel
Źródło: pixabay.com
Chociaż najczęściej większość ludzi ma problemy z przeziębieniem szczególnie w okresie jesiennym lub wiosennym, coraz częściej występują choroby także na przykład w czasie upalnego lata. Winne są nie tylko ostatnio dość kapryśne warunki pogodowe, wręcz nieraz zaskakujące, ale także na przykład brak lub zbyt intensywne funkcjonowanie klimatyzacji i tym podobne. Jak radzić sobie z różnymi dolegliwościami, jakie mogą się wówczas pojawić i utrudnić nam życie?