Home

kłopoty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Współczesny czas jest bardzo silnie skupiony na wyglądzie. Czasami jest to trend przesadzony i prowadzący do tego, że modelki popadają w anoreksję, ale z drugiej strony należy podejść trzeźwo do swego zdrowia i troszczyć się o siebie.


Nadwaga powoduje całą masę kłopotów oraz chorób.
biogaia krople
Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Zobaczyłaś niedawno, iż Twój maluch posiada problemy z jelitami. Wielokrotnie boli je brzuch, ma problemy z przyjmowaniem żywności. Jak każda matka chcesz, aby Twe potomstwo nie miało takich ani innych problemów.
uzależnienie
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Leczenie okulistyczne jest jednym z wielu, które jesteśmy zmuszeni wykonywać w miarę regularnie.


By być pewnym, że naszym oczom nic nie dolega należy systematycznie przychodzić na wizytę do okulisty.
kobieta u lekarza
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Choroby i wszelkiego rodzaju różne dysfunkcje są nieodzownie wpisane w byt każdego człowieka i to bynajmniej nie wyłącznie dorosłego czy dojrzałego. Często terapią lub także opieką muszą być ujęte maluchy czy nastolatkowie.
jaskra
Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com
Troska o zęby jest rzeczywiście niezbędna, gdyż wtedy możemy być pewni, że zachowamy wSPAniały uśmiech na lata. Nie warto tego lekceważyć, ponieważ zaniedbane zęby bardzo szybko się psują, więc mogą być z tym związane same problemy.


Na pewno trzeba pamiętać o regularnych wizytach u dentysty, dzięki temu nasze zęby pozostaną w rzeczywiście najlepszej kondycji.
chora trzustka objawy
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Na pytanie, co takiego robi trzustka i jakie będą jej podstawowe zadania, zapewne duża część z nas nie potrafiłaby nic mądrego odpowiedzieć. I w pewnym sensie jest to zrozumiałe, bowiem organ ten jest głęboko schowany, i jeśli nie będzie doskwierał, to zdecydowana większość ludzi nawet nie będzie miała świadomości jego obecności.
oczy
Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta pragnie wyglądać atrakcyjnie, także jeśli skończyła już 50 lat. W tym celu chodzi do kosmetyczki, kupuje drogie preparaty przeciwzmarszczkowe, uczęszcza na aerobik, żeby wciąż posiadać sylwetkę młodej dziewczyny.