Home

implanty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
liposukcja
Autor: ELITE
Źródło: ELITE
Czasami jest tak, że w naszym ciele zjawia się ubytek, który potrzeba wypełnić, w innym nie będziemy zbyt usatysfakcjonowani z własnego wizerunku, zatem pragniemy go troszeczkę zmienić. We wszelkich tego typu działaniach najistotniejsze będzie to, żeby były wykorzystane odpowiednie materiały, które dopomogą nam osiągnąć spodziewany rezultat, a jednocześnie będą naprawdę bezpieczne dla naszego życia.
implanty
Autor: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Źródło: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Ładny i śnieżnobiały uśmiech od zawsze jest wizytówką każdego człowieka. Wolimy mieć do czynienia z osobami, które posiadają zdrowe oraz proste zęby.
implant zęba
Autor: GERATHERM®
Z pewnością wewnątrz swoim długim, albo krótkim życiu chociaż raz poczułeś, że w twojej buzi "jakaś rzecz bywa nie tak". Jest to zawsze związane z naszym zębami, które często odzwierciedlają nasz sposób odżywiania, lub coś całkiem innego typu - stan naszego zdrowia wewnętrznego.
zdrowe jedzenie
Autor: andrechinn
Źródło: http://www.flickr.com
Zniewalający uśmiech bez wątpienia ma nader wielką moc. Zwiększa pewność siebie, sprawia, iż jesteśmy znacznie lepiej odbierani przez osoby z naszego otoczenia, łatwiej nawiązujemy kontakty, odnosimy sukces w życiu prywatnym i zawodowym.
zdrowe zęby
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Kluczem do zapewnienia sobie zdrowego uśmiechu poprzez całe życie jest dbanie o dobrą higienę jamy ustnej. W każdej chwili mają szansę powstać ubytki próchnicze, również choroby dziąseł, które zdołają być przyczyną istotnych komplikacji. Istotne jest, by wiedzieć o szczotkowaniu zębów 2 razy na dzień korzystając z fluorowej pasty do zębów w celu usunięcia płytki nazębnej.