Home

implanty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
liposukcja
Autor: ELITE
Źródło: ELITE
Czasem dzieje się tak, że w naszym ciele zjawia się ubytek, który powinno się uzupełnić, w kolejnym nie będziemy zbyt zadowoleni z własnego wizerunku, zatem postanawiamy go troszeczkę odmienić. We wszelkich tego rodzaju działaniach najważniejsze będzie to, by zostały użyte najlepsze materiały, które pomogą nam osiągnąć spodziewany efekt, a jednocześnie będą naprawdę bezpieczne dla naszego życia.
implanty
Autor: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Źródło: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Piękny i śnieżnobiały uśmiech od zawsze jest wizytówką każdego człowieka. Lubimy kontaktować się z osobami, które posiadają zdrowe i proste zęby.
implant zęba
Autor: GERATHERM®
Z pewnością w swoim dłuższym, lub krótkim egzystencji chociaż raz poczułeś, iż wewnątrz twojej buzi "jakaś rzecz bywa nie tak". Jest to zawsze związane wraz z naszym ząbkami, które często odzwierciedlają nasz sposób odżywiania, lub coś całkiem innego typu - stan naszego zdrowia wewnętrznego.
zdrowe jedzenie
Autor: andrechinn
Źródło: http://www.flickr.com
Olśniewający uśmiech niewątpliwie ma niesłychanie wielką moc. Dodaje pewności siebie, sprawia, iż jesteśmy dużo lepiej odbierani przez otoczenie, łatwiej nawiązujemy kontakty, odnosimy sukces w życiu osobistym i zawodowym.
zdrowe zęby
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Kluczem do zapewnienia sobie zdrowego uśmiechu przez całe życie jest zadbanie o odpowiednią czystość jamy ustnej. W każdej momencie mogą powstać ubytki próchnicowe, także schorzenia dziąseł, jakie mogą być przyczyną poważnych komplikacji. Ważne jest, żeby pamiętać o szczotkowaniu zębów 2 razy dziennie korzystając z fluorowej pasty do zębów w celu skasowania płytki nazębnej.