Home

dolegliwości

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
fotogram - medycyna
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych obecnych czasach lekarstw na przeróżne dolegliwości powstały wręcz i całe miliony, które to zarazem ukazują się pod niewiarygodnie przeróżnymi formami. Syropy, żele, krople - to tylko jedne z najczęściej obecnie stosowanych środków doustnych, które to są bardzo przyjazne zarówno dla nas dorosłych, jak również i dla dzieci.
okulary
Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli uskarżamy się na przypadłości związane z niewyraźną mową, musimy pójść do doktora, który ukończył logopedię. To on specjalizuje się diagnozą ewentualnych mankamentów i stymulowaniem właściwego rozwoju wymowy.


Taki lekarz zajmuje się również leczeniem różnorodnych powiązanych z nią zaburzeń.
włosy
Piękne włosy to od wieków świadectwo urody, a czasem władzy. Długie i lśniące fryzury książąt z frankońskiej dynastii Merowingów oznaczały ich królewskość. A każdy na pewno kojarzy z Biblii przypowieść o Samsonie, olbrzymie, który brał swą tężyznę fizyczną ze swoich nieobcinanych włosów.
tabletki ziołowe na żylaki
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Pigułki ziołowe potrafią być niezastąpione w leczeniu bardzo wielu uciążliwych schorzeń. Tradycyjne leki nie zawsze pomagają albo są zbyt silne, aby je stosować systematycznie.
nietrzymanie moczu
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Wysiłkowe nietrzymanie moczu spowodowane jest osłabieniem mięśni Kegla, które nie kurczą się prawidłowo i nie zaciskają cewki moczowej. Podyktowane może być również rozciągnięciem pochwy, czego konsekwencją jest zmiana kąta nachylenia cewki . W rezultacie dochodzi do automatycznego wyciekania moczu. Do mimowolnego wyciekania moczu dochodzi wyłącznie w wypadkach podwyższonego ciśnienia wewnątrz jamy brzusznej, a więc podczas kichania, kaszlu, śmiechu, a także w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego. W spoczynku nie spostrzega się niemiłych niedyspozycji.
człowiek w depresji
Autor: ryan melaugh
Źródło: http://www.flickr.com
Dołek psychiczny dopada wszystkich niezależnie od wieku płci oraz praktykowanego zawodu. Jest to stan kiedy zmniejsza sięnasza samokrytyka. Gdy zaczynamy się bardzo źle czuć, nie mamy chęci ani motywacji do pracy. Stajemy się senni i najchętniej byśmy się tylko kładli kimać.Zazwyczaj popadamy w nią w okresie jesienno- zimowym i wczesnym okresie wiosennym. To tak zwana melancholia sezonowa. Wtedy to zdecydowany niedobór słońca wywołuje u nas ten stan.
końcówki do szczoteczek
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór odpowiedniej szczoteczki do zębów to totalny fundament w codziennej higienie jamy ustnej. Szczotkowanie zębów jest najpewniej pierwszą jak i podstawową lecz szalenie ważną kwestią jeżeli chodzi o posiadanie zdrowego jak i zadbanego uśmiechu.


Jak jednak dobrać właściwą szczoteczkę do naszych potrzeb? Pierwszą sprawą jest sprawdzenie tego, w jaki sposób reagują nasze dziąsła.
Modelka
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Piękno odkrywamy w sobie na wiele możliwości – poprzez uczucie miłości, zadowolenie z życia zawodowego, zainteresowania, pomaganie innym, czy wreszcie poprzez dbanie o swoje ciało. Tylko harmonia między pięknem wewnętrznym i zewnętrznym, pozwoli poczuć się całkowicie atrakcyjnymi kobietami.
ortopeda
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Jest mnóstwo sytuacji w życiu, kiedy potrzeba nam lekarza specjalisty. Istnieje mnóstwo lekarzy przeróżnych specjalności, a jednym z nich jest lekarz ortopeda.
Artemed
Autor: Artemed
Źródło: http://www.artemed.pl/
Kiedyś było wystarczające, aby pójść do lasu i rozpocząć zbierać właściwe rośliny. Była to tak zwana medycyna roślinna w najbardziej czystej postaci.