Home

Diagnoza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
dzieci
Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas naszego życia możemy być narażeni na dużo różnych chorób. Co poniektóre z nich tyczą się wyłącznie kobiet czy przedstawicieli płci męskiej, a jeszcze odmienne mogą wystąpić niezależnie od płci.
depresja
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Na zewnątrz szaro i nieprzyjemnie... Zbliża się jesień. Chmury spowiły niebo, a dni stają się coraz krótsze. Wspominamy, smucimy się jakoś bardziej niż dotychczas, częściej robimy się senni i zmęczeni. Drażni nas każda najmniejsza rzecz, przygnębienie i zniechęcenie nie pozwalają normalnie funkcjonować.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Autor: bwanderd
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto uprawia jakikolwiek sport w którymś momencie dozna jakiejś kontuzji. Jest to właściwie nieuniknione, ale nie powinno być powodem do rozpaczy. Stawy czy ścięgna czasem zwyczajnie odmawiają posłuszeństwa. Czasem wystarcza jeden nieuważny krok, żeby złapać kontuzję. Nie oznacza to jednakże, że powinniśmy porzucić nasze hobby.
leczenie trądziku młodzieńczego
Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com
Wygląd jest na obecną chwilę bardzo ważny dla znacznej części ludzi. Koncentrujemy się na naszym stroju, fryzurze bądź, w przypadku pań, makijażu i staramy się co dzień wyglądać idealnie.