Home

Diagnoza

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
dzieci
Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie naszego życia możemy być narażeni na dużo różnorodnych dolegliwości. Niektóre z nich tyczą się wyłącznie kobiet czy mężczyzn, a jeszcze inne mogłyby wystąpić niezależnie od płci.
depresja
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Za oknem szaro i nieprzyjemnie... Nadchodzi jesień. Chmury spowiły niebo, a dni stają się coraz krótsze. Wracamy pamięcią do tego co było, jesteśmy przygnębieni jakoś bardziej niż do tej pory, częściej robimy się senni i zmęczeni. Złości nas wszystko, przygnębienie i zniechęcenie coraz bardziej przeszkadzają nam w codziennym funkcjonowaniu.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Autor: bwanderd
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto uprawia jakikolwiek sport w którymś momencie dozna jakiejś kontuzji. Jest to w zasadzie nie do uniknięcia, ale nie może być powodem do załamania. Mięśnie czy ścięgna czasami zwyczajnie odmawiają działania. Czasem wystarcza jeden nieuważny krok, by złapać kontuzję. To nie znaczy jednakże, że należy odrzucić naszą pasję.
leczenie trądziku młodzieńczego
Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunek jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo istotny dla znacznej części ludzi. Koncentrujemy się na naszym stroju, uczesaniu bądź, w przypadku pań, makijażu i chcemy na co dzień się prezentować nienagannie.