Home

czas

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
dzieci
Autor: Ivana Sokolović
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie naszego życia możemy być narażeni na dużo różnorodnych dolegliwości. Niektóre z nich tyczą się wyłącznie kobiet czy mężczyzn, a jeszcze inne mogłyby wystąpić niezależnie od płci.
NFZ
Autor: WOOL STAR
Posiadanie w domu niemowlęcia ma możliwość przynieść tak samo bardzo wiele radości, jak również wiele trosk. Tak mała istota nie jest w ogóle w stanie powiedzieć nam dorosłym, co mu jest - to właśnie naszym zadaniem jest to odkryć.
tatuaż
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Nadmiar tłuszczowej tkankij jest coraz częstszym kompleksem. Z tego powodu powstały różne formy jej niwelowania za pomocą metod medycyny estetycznej. Różnorodne zabiegi pozwalają na modelowanie ciała przez niwelowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic ciała takich jak brzuch, uda, biodra, pośladki, ramiona i podbródek.


Jednym ze sposobów usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej jest liposukcja.
selfie - zdrowie
Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
Suplementy diety to zdecydowanie bardzo kontrowersyjny temat - zazwyczaj kojarzą nam się z odchudzaniem lub z siłownią. Jeśli Ty również masz tego rodzaju stereotypowe wyobrażenie na temat suplementów diety, wtedy właśnie nadszedł właściwy czas, aby to zmienić!
lek na zgagę
Autor: McKay Savage
Źródło: http://www.flickr.com
Zgaga to dość niemiła dolegliwość, która opisywana jest jako pieczenie w gardle. Jest parę przyczyn, które mogą spowodować pojawienie się zgagi. Może zostać spowodowana przez stosowanie niektórych lekarstw np. tych, które zawierają kwas acetylosalicynowy.
zabawa dzieci
Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie letnim najmłodsi mają o wiele więcej opcji do ruchu niż w chłodnych miesiącach. Rodzice w tym okresie poszukują różnorodnych dodatków w formie zabawek, które będą zdolne wspomóc potencjał dziecka przez zabawę. Wariant typu hulajnoga trójkołowa to jednocześnie praktyczny i mało kosztowny zakup, który przyniesie dziecku mnóstwa radości.
Mężczyzna popełnia gafę
Autor: Jean-François Gornet
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach bycie wysportowanym jest modne, skutkiem czego tworzy się tak dużo siłowni, klubów fitness czy ośrodków dietetycznych. Ludzie przechodzą z siedzącego sposobu życia w energiczne spędzanie wolnego czasu, doglądają o zbilansowaną dietę i chcą sensownie odżywiać. Jest to wyjątkowo istotne w szczególności dla naszego zdrowia, na które pozytywnie wpływa każda odmiana sportu i słuszne żywienie. Gdy zależy nam na naszym zdrowiu warto się nad tym namyślić.
lekarze w przychodni
Autor: German Tenorio
Źródło: http://www.flickr.com
Przychodnie specjalistyczne stanowią dopełnienie rzeczywistości dla tysięcy pacjentów. Płatna konsultacja jest zarazem podporą zdrowotną jak i zwykłą potrzebą. Kiedy lekarze specjaliści pracujący w obrębie Fundusz Zdrowia mają terminy, które wybiegają na długie miesiące, a niekiedy nawet lata, choremu nie ostaje inna możliwość niż znalezienie specyficznego specjalisty na własną rękę i głębsze sięgniecie do portfela. Diagnoza u lekarza specjalisty może, ale nie musi być koniecznie kosztowna. Mnogość operujących na rynku prywatnych punktów specjalistycznych umożliwia namierzenie opcji, która możliwie najpełniej przenosić się będzie na krąg naszych możliwości pieniężnych, czasowych i samych zapotrzebowani powiązanych ze zdrowiem.
zdrowa żywność
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W tych czasach bardzo duży nacisk kładzie się na sprawy powiązane z wyborem właściwego jedzenia. Musi ono być zdrowe oraz dostarczać najistotniejszych składników: witamin i soli mineralnych. Coraz więcej osób wybiera żywność ekologiczną, jaką można zakupić w specjalnych sklepach.
leki na siniaki
Autor: Jasmine&Roses
Źródło: http://www.flickr.com
Siniaki powstają na skórze z wielorakich przyczyn. Czasami przyczyną powstawania siniaków są częste ciosy, jakich doświadcza osoba starająca się ukrywać się przed domowym napastnikiem.