Home

Ciąża

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
in vitro
Autor: CIAT
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza sztuka lekarska jest na szalenie zaawansowanym poziomie, dzięki czemu dopuszczalne jest realizowanie zabiegów, jakie dawniej były wręcz wykluczone. Wykorzystywanie nowoczesnych technik jest ratunkiem dla wielu osób, jakie z powodu ciężkiej choroby nie zdołały wrócić do sprawności fizycznej. Jednym z istotniejszych dla wielu osób zagadnień jest rehabilitowanie niepłodności, która tworzy istotny problem w teraźniejszych czasach.
brzuch
Autor: Biomed
Źródło: IBSS BIOMED
W obecnych czasach ludzie posiadają możliwość korzystania z najróżniejszych technologii, dzięki którym zwalczają dokuczliwe przypadłości i korygują komfort życia. Zwłaszcza w pewnym wieku pojawiają się problemy natury zdrowotnej, które połączone są ze starzeniem się organizmu oraz opóźnianiem poszczególnych procesów. W tego typu sytuacjach często dochodzi do dokuczliwych a także ambarasujących schorzeń, o których wstydzimy się mówić nawet lekarzowi.
wizyta u lekarza
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Ginekolog to bardzo istotny lekarz
Warto sobie zdawać sprawę z tego, że ginekolog to ważny lekarz, gdyż sprawdza te bardzo osobiste części naszego ciała, więc musimy posiadać do niego zupełne zaufanie i nie możemy się go bać. Im więcej będziemy z nim konwersować, tym łatwiej będzie nam zapytać nawet o naprawdę delikatne sprawy, które mają szansę się okazać ważne dla naszego życia.
zadowolona kobieta
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Nietypowy wygląd warg sromowych może powodować dyskomfort w trakcie zbliżeń seksualnych z partnerem, kłopoty związane z higieną osobistą, uprawianiem sportu. Na szczęście nowoczesna medycyna oferuje zabiegi, które pomagają kobietom uporać się z problemami dotyczącymi budowy intymnych okolic ciała.
klinika
Źródło: www.gyncentrum.pl
Dla wielu osób posiadanie potomków jest uzupełnieniem związku i rodziny, po prostu bez tego nie wyobrażają sobie wspólnego życia. Bywa tak jednakże, że wielkie marzenie nie zostaje spełnione i nie zostają oni obdarowani dzieckiem. W niektórych sytuacjach małżonkowie ważą się na procedurę adopcyjną, w odmiennych udają się na leczenie niepłodności w klinice lub sztuczne zapłodnienie. Z roku na rok problemy z zajściem w ciążę stają się większe, a co za tym idzie, wzrasta zainteresowanie usługami pełnionymi przez takie kliniki.
badnia
Autor: Abd allah Foteih
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty z płodnością dotykają aktualnie liczny procent społeczeństwa, mogą posiadać one rozmaite podłoże, takie jak na przykład nieprawidłowy styl życia, genetyka czy też wiek. Niepłodność występuje wówczas, kiedy para bezowocnie stara się o dziecko oraz mimo systematycznego współżycia (w okresie przynajmniej roku) nie dochodzi do poczęcia. Kłopoty z płodnością może posiadać zarówno partnerka, jak również mężczyzna, wobec tego tak znaczące jest dobre zdiagnozowanie przyczyny poprzez wykonanie testu na płodność.
ciąża
Autor: greensheepred
Źródło: http://www.flickr.com
Ciąża to jeden z najwspanialszychmomentów w życiu każdej kobiety. Trzeba jednak powiedzieć o tym, że to moment, w którym trzeba o siebie specjalnie dbać. Wymagane są w tym celu witaminy dla kobiet w ciąży. Jednym z najistotniejszych elementów odżywiających jakie kobieta jest zobligowana przyjmować w okresie ciąży jest kwas foliowy.