Home

bezpieczeństwo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
sok
Autor: Bromford
Źródło: http://www.flickr.com
Zwyrodnienie plamki żółtej, zatem AMD jest dość znaną chorobą, na którą oficjalnie cierpi ok. 1,2 mln osób, jednak faktyczna ilość jest o wiele wyższa.
serum przeciwzmarszczkowe
Autor: Radu Chibzii
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty wzrosła liczba ludzi stwierdzających przyjmowanie odżywek. Nie brakuje jednak ludzi, którzy uważają, że nie warto stosować takich preparatów. Opinia ta powiązana jest głównie z brakiem wiedzy na temat pożytków, które możemy zyskać dzięki przyjmowaniu dobrze dobranych odżywek.
urządzenie dezynfekujące
Autor: YUCHIA CHUNG
Źródło: http://www.flickr.com
Goniąc za pięknem i urodą panie są w stanie rzeczywiście sporo poświęcić. Dawniej w wielu przypadkach mogło się to skończyć na stracie zdrowia a nawet życia, aktualnie zabiegi są znacznie bezpieczniejsze, lecz niektóre dość drogie.
kurz
Autor: David Huang
Źródło: http://www.flickr.com
Aby rzucić palenie, trzeba mieć wiele uporu a także głęboką motywację. Rzucanie palenia nie jest łatwe. Nikotyna powoduje głębokie uzależnienie.


Istnieje parę metod na to, jak skończyć z paleniem.
pasja
Autor: Mainstream
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zbliża się wiosna, natura budzi się do życia, a my mamy o wiele więcej energii. Pora ta sprzyja również uprawianiu sportu, gdyż więcej chwil pragniemy zostać na otwartym powietrzu, jeżeli dzień jest słoneczny.
szpital
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Klinika ginekologiczna wrocław stara się gwarantować kompleksową opiekę nad osobami, które zgłaszają się do niej w przeróżnych sytuacjach życiowych. Niejednokrotnie pacjentkami kliniki są panie w ciąży spodziewające się dziecka a jednocześnie przez cały ten czas dobrze się czują i nie muszą zmagać się z różnymi komplikacjami.
wiązania dynafit
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Zobaczmy jak przedstawiają się wiązania dynafit

Jeżeli kochamy jeździć na nartach, to powinniśmy przypilnować, by okazywały się być one wykonane jak najwspanialej oraz żeby były dobrane do naszej nogi. Inwestując w takie, które proponują nam wiązania dynafit, mamy możliwość stać się pewni, że wspaniale będą trzymały naszą nogę, a jednocześnie nie będą jej w żaden sposób krępować.
Lekarze podczas zabiegu
Autor: CEHURD CEHURD
Źródło: http://www.flickr.com
Masz problem z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to sposób! Nazywane w ten sposób leczenie laserowe to zabieg, w którym istotne jest fototermiczne zmniejszanie ścianek pochwy. Podczas takiego zabiegu wykorzystywany jest laser, który wpływa na wzmacnianie powięzi wewnątrz miedniczej oraz ścianek pochwy.