Home

życie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Lekarz
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie moglibyśmy bez zdenerwowania leczyć swe zęby w specjalistycznych przychodniach. Dentyści troszczą się o to, żeby skutecznie leczyć zęby, by ślicznym uśmiechem cieszyć się długie lata.
Najzdrowsze pomysły na prezent dla babci i dziadka
Autor: iStock
Źródło: iStock
W epoce starzejących się coraz szybciej społeczeństw problemy powiązane z funkcjonowaniem ludzi starszych stają się bardzo ważnym tematem nie tylko spotkań rządowych lecz również, a może głównie sporów w polskich rodzinach.
masaż
Autor: Bosque Village
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem bywa tak, że człowiek traci możliwość właściwego sterowania swym życiem i nie rozwija się. Ma problemy z wykonywaniem obowiązków, towarzyszy mu wrażenie, że zatrzymał się w miejscu. Na podobne komplikacje mogą pomagać dobrze dobrane warsztaty. Bywają one niezastąpione dla rozwoju osobistego.
starsza pani
Autor: Alex D Stewart
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzina jest dla znacznej części ludzi największą wartością i spędzanie czasu z najbliższymi powoduje gro szczęścia. Dbanie o członków rodziny jest w związku z tym naturalna i następuje z naszego serca. Na nieszczęście czasem zdarzają się sytuacje, w których ciągła opieka nie jest możliwa, bowiem osoba która jej potrzebuje wymaga sporo okresu, a my nie posiadamy takiej możliwości.
Zdrowe jedzenie
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Ortodoncja jest dyscyplina stomatologii i nadal rośnie jej sława. Większość ludzi na ulicy nosi aparaty ortodontyczne, aby móc zachwycać zdrowym uśmiechem. Jak znaleźć dobrego specjalistę?
pielęgnacja skóry
Autor: Patrik Nygren
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna oraz wspaniała skóra to marzenie wielu kobiet. Niektóre kobiety są szczęściarami, gdyż mają właśnie tego rodzaju gładką oraz jednolita cerę w sumie bez wysiłku, większość jednakowoż powinna się postarać, by wyglądała ona najkorzystniej
przychodnia fizjoterapeutyczna
Autor: kris krüg
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że trzeba pilnować swojego zdrowia każdy z nas miał okazję niejednokrotnie słyszeć. Lecz nawet pomimo tego, że wiele osób bardzo dobrze o tym wie, to jednak niedużo robią one w tym kierunku. Co więcej, często świadomie zaczynają łamać główne zasady, na przykład paląc papierosy, pijąc w nadmiernej ilości alkohol czy próbując narkotyków. Grzechy takie względem własnego ciała można zaliczyć do ciężkich, jednak jest bardzo duża ilość drobniejszych przewinień, które w ogólnym rozrachunku mogą się bardzo przyczynić do problemów z ciężkimi chorobami, a nawet skrócenia życia o wiele lat.
Psycholog
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty i zmartwienia przytrafiają się każdemu. Niemniej różni ludzie, różnie sobie z nimi radzą. Co więcej - jedna i ta sama sytuacja może być różnie rozpatrywana i interpretowana: jedni będą odbierać ją z entuzjazmem, inni będą tłumić w sobie porażkę i męczyć się ze swoją sytuacją. Oczywiście to, czy jesteśmy narażeni na depresyjne myśli zależy od rozmaitych czynników.
depresja
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Czy posiadasz czasami wrażenia specyficznego deja-vu? Takiego, które ukazuje się w chwilach ogromnego jesiennego kryzysu? Objawia się on w postaci zmęczenia niskimi temperaturami, brakiem słońca i krótkim dniem. Rozciąga się na jesień, zimę, a czasem i początek wiosny. Czasami bowiem wiosna nie przychodzi, więc w marcu czy kwietniu trzeba się liczyć z tym, że jest zimno, deszczowo, a może i śniegowo. Mieliśmy już takie początki wiosny w przeszłości.
samochód
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukamy to na niejednym piętrze wieżowca, w każdej firmie i z nakazu w każdym samochodzie. Gdy tematem jest ochrona życia i kondycji niezmiernie ważne jest to, by zadbać o każdego pracownika personalnie. Każde miejsce pracy powinien być wyposażony w odpowiednio działający system pierwszej pomocy w przypadku wypadku oraz środki do udzielania pierwszej pomocy. W wielu zakładach pracy musi być osoba bądź osoby wyznaczone i przeszkolone do udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.