Home

życie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Lekarz
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie moglibyśmy bez zdenerwowania leczyć swe zęby w specjalistycznych przychodniach. Dentyści troszczą się o to, żeby skutecznie leczyć zęby, by ślicznym uśmiechem cieszyć się długie lata.
Najzdrowsze pomysły na prezent dla babci i dziadka
Autor: iStock
Źródło: iStock
W epoce starzejących się coraz szybciej społeczeństw problemy powiązane z funkcjonowaniem ludzi starszych stają się bardzo ważnym tematem nie tylko spotkań rządowych lecz również, a może głównie sporów w polskich rodzinach.
masaż
Autor: Bosque Village
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz zdarza się tak, że człowiek traci możliwość właściwego sterowania swym życiem oraz przestaje się rozwijać. Miewa kłopoty z wykonywaniem obowiązków, czuje, że zatrzymał się w miejscu. Na podobne problemy mogą pomagać odpowiednio dobrane warsztaty. Bywają one niezastąpione dla rozwoju osobistego.
starsza pani
Autor: Alex D Stewart
Źródło: http://www.flickr.com
Familia jest dla znacznej części ludzi największą wartością i spędzanie czasu z bliskimi sprawia wiele szczęścia. Dbanie o członków rodziny jest więc normalna i wypływa z naszego serca. Niestety czasami dzieją się sytuacje, w jakich ciągła opieka nie jest dopuszczalna, albowiem osoba jaka jej postuluje pochłania mnóstwo czasu, a my nie posiadamy takiej możliwości.
Zdrowe jedzenie
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Ortodoncja jest dziedziną stomatologii i nadal wzrasta jej popularność. Większość ludzi na ulicy nosi aparaty ortodontyczne, żeby móc zachwycać wspaniałym uśmiechem. W jaki sposób odnaleźć dobrego specjalistę?
pielęgnacja skóry
Autor: Patrik Nygren
Źródło: http://www.flickr.com
Wspaniała i piękna skóra to marzenie każdej kobiety. Niektóre kobiety są szczęściarami, ponieważ mają właśnie taką gładką oraz jednolita cerę praktycznie bez wysiłku, większość jednakowoż powinna się starać, aby wyglądała ona najbardziej korzystnie
przychodnia fizjoterapeutyczna
Autor: kris krüg
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że trzeba pilnować swojego zdrowia większość z nas miała okazję słyszeć wiele razy. Jednak nawet pomimo tego, że wielu ludzi doskonale o tym wie, to tak naprawdę niedużo robią one w tej kwestii. Gorzej, niekiedy świadomie zaczynają łamać podstawowe zasady, przykładowo zaczynając palenie, spożywając w nadmiarze alkohol czy próbując narkotyków. Grzechy takie względem własnego ciała można zaliczyć do ciężkich, jest jednak ogromna liczba mniejszych przewinień, jakie w ostatecznym rozrachunku mogą się przyczynić do problemów z ciężkimi chorobami, a nawet skrócenia życia o wiele lat.
Psycholog
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty i zmartwienia przytrafiają się każdemu. Niemniej różni ludzie, różnie sobie z nimi radzą. Co więcej - jedna i ta sama sytuacja może być różnie rozpatrywana i interpretowana: jedni będą odbierać ją z entuzjazmem, inni będą tłumić w sobie porażkę i męczyć się ze swoją sytuacją. Oczywiście to, czy jesteśmy narażeni na depresyjne myśli zależy od rozmaitych czynników.
depresja
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Czy posiadasz czasami wrażenia specyficznego deja-vu? Takiego, które ukazuje się w chwilach ogromnego jesiennego kryzysu? Objawia się on w postaci zmęczenia niskimi temperaturami, brakiem słońca i krótkim dniem. Rozciąga się na jesień, zimę, a czasem i początek wiosny. Czasami bowiem wiosna nie przychodzi, więc w marcu czy kwietniu trzeba się liczyć z tym, że jest zimno, deszczowo, a może i śniegowo. Mieliśmy już takie początki wiosny w przeszłości.
samochód
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukamy to na niejednym piętrze biurowca, w wielu firmach i z nakazu w każdym pojeździe. Gdy chodzi o ochronę życia i zdrowia niezwykle ważne jest to, by zadbać o każdego pracownika z osobna. Każdy zakład pracy powinien być wyposażony w sprawnie funkcjonujący system doraźnej pomocy w razie wypadku oraz środki do udzielania pierwszej pomocy. W każdym zakładzie pracy powinna być osoba bądź osoby wyznaczone i wyszkolone do organizowania pierwszej pomocy przed wezwaniem lekarza.