Home

życie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/sportgryf.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Lekarz
Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie moglibyśmy bez zdenerwowania leczyć swe zęby w specjalistycznych przychodniach. Dentyści troszczą się o to, żeby skutecznie leczyć zęby, by ślicznym uśmiechem cieszyć się długie lata.
Najzdrowsze pomysły na prezent dla babci i dziadka
Autor: iStock
Źródło: iStock
W epoce starzejących się coraz szybciej społeczeństw problemy powiązane z funkcjonowaniem ludzi starszych stają się bardzo ważnym tematem nie tylko spotkań rządowych lecz również, a może głównie sporów w polskich rodzinach.
masaż
Autor: Bosque Village
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz zdarza się tak, że człowiek traci możliwość właściwego sterowania swym życiem oraz przestaje się rozwijać. Miewa kłopoty z wykonywaniem obowiązków, czuje, że zatrzymał się w miejscu. Na podobne problemy mogą pomagać odpowiednio dobrane warsztaty. Bywają one niezastąpione dla rozwoju osobistego.
starsza pani
Autor: Alex D Stewart
Źródło: http://www.flickr.com
Familia jest dla znacznej części ludzi największą wartością i spędzanie czasu z bliskimi sprawia wiele szczęścia. Dbanie o członków rodziny jest więc normalna i wypływa z naszego serca. Niestety czasami dzieją się sytuacje, w jakich ciągła opieka nie jest dopuszczalna, albowiem osoba jaka jej postuluje pochłania mnóstwo czasu, a my nie posiadamy takiej możliwości.
Zdrowe jedzenie
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Ortodoncja jest dyscyplina stomatologii i nadal rośnie jej sława. Mnóstwo osób na ulicy nosi aparaty ortodontyczne, aby móc olśniewać zdrowym uśmiechem. W jaki sposób odnaleźć dobrego specjalistę?
pielęgnacja skóry
Autor: Patrik Nygren
Źródło: http://www.flickr.com
Piękna oraz wspaniała skóra to marzenie każdej kobiety. Niektóre kobiety to szczęściary, gdyż posiadają właśnie tego rodzaju gładką i jednolita cerę w sumie bez wysiłku, większość jednak musi się starać, żeby prezentowała się ona najlepiej
przychodnia fizjoterapeutyczna
Autor: kris krüg
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że trzeba pilnować swojego zdrowia większość z nas miała okazję słyszeć wiele razy. Jednak nawet pomimo tego, że wielu ludzi doskonale o tym wie, to tak naprawdę niedużo robią one w tej kwestii. Gorzej, niekiedy świadomie zaczynają łamać podstawowe zasady, przykładowo zaczynając palenie, spożywając w nadmiarze alkohol czy próbując narkotyków. Grzechy takie względem własnego ciała można zaliczyć do ciężkich, jest jednak ogromna liczba mniejszych przewinień, jakie w ostatecznym rozrachunku mogą się przyczynić do problemów z ciężkimi chorobami, a nawet skrócenia życia o wiele lat.
Psycholog
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty i zmartwienia przytrafiają się każdemu. Niemniej różni ludzie, różnie sobie z nimi radzą. Co więcej - jedna i ta sama sytuacja może być różnie rozpatrywana i interpretowana: jedni będą odbierać ją z entuzjazmem, inni będą tłumić w sobie porażkę i męczyć się ze swoją sytuacją. Oczywiście to, czy jesteśmy narażeni na depresyjne myśli zależy od rozmaitych czynników.
depresja
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Czy posiadasz czasami wrażenia specyficznego deja-vu? Takiego, które ukazuje się w chwilach ogromnego jesiennego kryzysu? Objawia się on w postaci zmęczenia niskimi temperaturami, brakiem słońca i krótkim dniem. Rozciąga się na jesień, zimę, a czasem i początek wiosny. Czasami bowiem wiosna nie przychodzi, więc w marcu czy kwietniu trzeba się liczyć z tym, że jest zimno, deszczowo, a może i śniegowo. Mieliśmy już takie początki wiosny w przeszłości.
samochód
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukamy to na niejednym piętrze biurowca, w wielu firmach i z nakazu w każdym aucie. Gdy chodzi o ochronę życia i zdrowia niesłychanie ważne jest to, by dbać o każdego zatrudnionego z osobna. Każde miejsce pracy powinien być wyposażony w dobrze funkcjonujący system doraźnej pomocy w razie wypadku oraz opcje do zorganizowania pierwszej pomocy. W każdym zakładzie pracowniczym musi być pracownik bądź osoby wyznaczone i przeszkolone do udzielania pierwszej pomocy przed wezwaniem lekarza.